Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha már régen eldöntötte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már régen eldöntötte, miért nem válik el?

Figyelt kérdés
Megismerkedésünk előtt eldöntötte a kedvesem, hogy elválik a feleségétől. Azután találkoztunk, nagyon gyorsan és igazán megszerettük egymást, már velem képzeli a jövőt. Ennyire még egyikünk sem szeretett senkit. Megbeszélték, hogy elválnak, nincs gyerek, kevés vagyontárgy, de egyikük sem hajlandó elköltözni(nem is saját lakásuk), a másikra várnak, közben a szerelmem állandóan beteg, én sem bírom már cérnával. Nem akarunk szeretők lenni, igazi kapcsolatot akarunk, sok ismerősének,rokonának, anyukájának be is mutatott már, ha nem is lett kimondva, ki is vagyok én az ő életében, azért mindenkiben felmerülhetett. Viszont kevesen tudják, hogy megegyeztek a válásban. Elmondta,hogy nem tudja, mit tegyen. A szerelem rég elmúlt, nyomós okai vannak a válásnak, de mint sokan, úgy érzem, ő is fél a változástól, hogy lépnie kell, cselekedni. Én nem akarok hisztizni,és erőszakoskodni, de nem tudom,meddig van értelme várnom. Nagyon rövid idő alatt alakultak ki bennünk olyan érzések egymás iránt, és éltünk át olyan lelki örömöket együtt amilyeneket korábbi több éves kapcsolatban sem. Ezért nem értem, mire vár...Nem tudom, tartsak ki, vagy engedjem el, és intézze el magában az egészet. Feladni nem akarom, mellette állnék, és támogatnám mindenben, de nem tudok helyette lépni, ez nem az én dolgom.
2014. máj. 5. 19:45
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek két hónap után ne mond rá, hogy jó ember..lehet, hogy most vág át, légy résen.


Tudod mennyi ideig mondtam a volt férjemre, hogy de ő jó ember, de ő jó ember, de ő jó ember..még akkor is amikor csalt és éppen nem láttam tisztán. Az ok, hogy jó emberek is csalnak, csalhatnak..de a hazugság nem fér bele, a csalás meg bizony hazugsággal jár. Reméljük, hogy minden úgy van, ahogy mondja...így viszont érthetetlen, hogy miért nem válik.


Az, hogy neked mit mond az egy dolog, az meg külön dolog, hogy mit mond a feleségnek, azt te nem tudhatod. Mivel pedig ketten vagytok a képben nem tiszta a helyzet..így nem lehet ő sem makulátlan.

2014. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
"Nórihoz" még egy gondolat. Apám rendszeresen csalta anyámat, de a saját anyukáját (mamámat) mindig beavatta. Lehet ám, hogy tisztában vannak veled a szülők, de ez nem jelenti, hogy az asszony is.
2014. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
két hónap valóban kevés idő. Lehet ő is arra gondol tudatalattiban, hogy mi van ha elválik, kilép az eddigi megszokott környezetéből és te faképnél hagyod, mert ugye 2 hónap az csak 2 hónap. Egy év után viszont ha még házas, akkor bármennyire is fáj neked, de nincs mire várnod tovább.
2014. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindent egybevetve valószínűleg minden igaz, kivéve azt, hogy meg van beszélve a válás. Valószínűleg megfordult a fejében, hogy ez nem a végleges kapcsolata lesz a feleségével, és ezt hárijánosozza túl Neked. Nem képes lemondani Rólad, azonban bensőséges kapcsolatra sem képes, hiszen akkor megmondaná, hogy NEM TUDJA, merre mozdul a feleségével a kapcsolata, de ő most éppen nem teljesen tudja benne megélni magát szerelmi partnerként.
2014. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
és ezidő alatt az asszonnyal bújik egy ágyba? Ne haragudj de annyira hihetetlenül naiv vagy. Olvasgass történeteket csalókról meg házasság szédelgőkről. Vagy hívd fel az asszonyt és kérdezd meg h mi van valójában, mert ha téged úúúgy szeret akkor már elköltözött volna
2014. máj. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy költözzön hozzád,ennyi :)
2014. máj. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Az orrodnál fogva vagy vezetve, te is meg szegény feleség is. Ki tudja hanyadik szerető vagy.

Az exem ugyanígy vert át 12 éven át. Az orrom előtt csalt, de mindig volt ésszerű magyarázat. Hidd el a feleség nem tudja valójában ki vagy. Jobban jársz ha ott hagyod.

2014. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

kedjuk azzal ki az a no aki kapcsolatba lepegy olyan ferfival aki a felesegevel lakik?

Ha egy hazassagnak vege az a minimum hogy nem egy agyban alszik a volt hazaspar vagy nem?

Gondolj bele hazamegy lefekszik melle neha jon a vagyes a nosztalgia szex is hiszen sok evig hazasok voltak nem artanak vele senkinek.

Ha egy ferfi igazan szerelmes akkor lep nagyon gyorsan koltozik pakol akar hid ala is.

Ha en lennek a feleseg es a szerto jonne fel akkor is ha mar a mi kapcsolatunknak vege ugy rugnam seggbe mint annak rendje.

2014. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az is lehet h a feleséggel összejátszva fognak kisemmizni. Téged jól magába bolondít majd hirtelen eldönti h elköltözne de a szemét felesége kiforgatta a vagyonából segítsd ki, majd mikor kisegíted eltűnnek kettecskén a pénzeddel. Ha téged szeretne veled aludna. És mit gondolsz miért csak ritkán szexeltek? Egy kezdő kapcsolatban a felek meg kéne h legyenek vadulva egymásért. Azért, mert otthon is megkapja amit kell, elég neki
2014. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Megéri egy mediátort megfizetni 1-2 órára, hogy beszéljen a feleséggel, mi igaz a neked mondott verzióból. Így kivédhető, hogy rád zúduljon az esetleges felháborodás, harag, indulatok, ugyanakkor higgadtabb és őszintébb tud lenni a nő a mediátorral, mint veled, és a szakember sincs érzelmileg bevonva annyira, ő is reálisabban meg tudja ítélni, igazat mond-e a feleség. Most, hogy agyalok rajta, szivesen specializálódnék erre.:)

Egyre több az olyan párkapcsolat, amiben avval a feltétellel vannak benne emberek szivesen, ha a többi érintettnek is megfelel ez a verzió, azonban nem jön létre olyan szituáció, amelyben meggyőződhetnek róla, hogy igaz, hogy a többi érintettnek is megfelel.

Amikor valaki már elkezd tipródni emiatt és nem tudja a kedvesét rászorítani, hogy bizonyítsa állításai igazát, aktuálissá válik az utánajárás.

Valószínűleg egy magánnyomozóval párban lenne jó ezt a szolgáltatást létrehoznom, akit akkor vonnék be az ügybe, ha nem ismert a többi partner neve, elérhetősége.

2014. máj. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!