Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha már régen eldöntötte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már régen eldöntötte, miért nem válik el?

Figyelt kérdés
Megismerkedésünk előtt eldöntötte a kedvesem, hogy elválik a feleségétől. Azután találkoztunk, nagyon gyorsan és igazán megszerettük egymást, már velem képzeli a jövőt. Ennyire még egyikünk sem szeretett senkit. Megbeszélték, hogy elválnak, nincs gyerek, kevés vagyontárgy, de egyikük sem hajlandó elköltözni(nem is saját lakásuk), a másikra várnak, közben a szerelmem állandóan beteg, én sem bírom már cérnával. Nem akarunk szeretők lenni, igazi kapcsolatot akarunk, sok ismerősének,rokonának, anyukájának be is mutatott már, ha nem is lett kimondva, ki is vagyok én az ő életében, azért mindenkiben felmerülhetett. Viszont kevesen tudják, hogy megegyeztek a válásban. Elmondta,hogy nem tudja, mit tegyen. A szerelem rég elmúlt, nyomós okai vannak a válásnak, de mint sokan, úgy érzem, ő is fél a változástól, hogy lépnie kell, cselekedni. Én nem akarok hisztizni,és erőszakoskodni, de nem tudom,meddig van értelme várnom. Nagyon rövid idő alatt alakultak ki bennünk olyan érzések egymás iránt, és éltünk át olyan lelki örömöket együtt amilyeneket korábbi több éves kapcsolatban sem. Ezért nem értem, mire vár...Nem tudom, tartsak ki, vagy engedjem el, és intézze el magában az egészet. Feladni nem akarom, mellette állnék, és támogatnám mindenben, de nem tudok helyette lépni, ez nem az én dolgom.
2014. máj. 5. 19:45
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
No? Miújs?
2014. máj. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Hm? Fejlemény?
2014. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2014. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!