Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha van kisgyerek, a férj nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van kisgyerek, a férj nem akar válni, akkor milyen hosszú perre kell számítani?

Figyelt kérdés

A férj a kicsi miatt nem akar válni, a feleséget már nem szereti, csak ölik egymást, de a kicsihez ragaszkodik, nem érti meg, hogy utána sem veszíti el.

Van közös lakás, 50-50%, a férj kötelezhető az eladásra, kifizetésre stb?


2014. jún. 10. 10:46
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
40es: Megint csak azt tudom mondani, bár így lenne! De hogy valaki így tudjon hozzá állni a dolgokhoz, ahhoz nagyon komoly szellemi érettség és önismeret kell. Biztosan van ilyen, irigylem azt az embert aki ennyire kiegyensúlyozott életet él, de lássuk be ez egyáltalán nem nevezhető általánosnak.
2014. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

"De hogy valaki így tudjon hozzá állni a dolgokhoz, ahhoz nagyon komoly szellemi érettség és önismeret kell."

Bizony, ez nagy igazság. Ezen dolgozni kell egész életen át, mindkettő folyamat, megismerési folyamat. Ha leáll- akkor nincs, az ember élőholt lesz. Nem is tud leállni - nincs olyan, hogy én "ez és ez vagyok" megismertem és kész. Mert folyamat.

2014. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:

Szia! Mintha én írtam vilna ki a kérdést... A különbség csak annyi hogy az én férjem már 100-szor megígérte hogy befejezi, aztán új csatornákat keresett ahol írhat az exeknek vagy régi nő ismerősöknek. Sosem fog megváltozni, ő ilyen sajnos. Mi 4 éve vagyunk házasok, szintén 2 kicsi gyerekkel. Most tartunk ott hogy már mindenen össze veszünk mert bennem akkora sebet ejtett/ejt hogy nem bírom elfelejteni.

Most gondolkodom erősen a váláson mert a két kisfiamnak nem egy idegroncs anyára van szüksége. Viszont nálunk annyiból bonyolultabb hogy külföldön élünk, haza költöznék a gyerekekkel, de nagyon sajnálnám a férjemet és q fiúkat is hogy keveset találkoznak. Tudom, a fejem csinálja magának. Szóval megértelek. A helyedben még várnék kicsit,ellenőrizném hogy csinálja-e még. Minden jót neked!

2014. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
Bocsánat, most nézem hogy rossz helyre válaszoltam...
2014. júl. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!