Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lenne a helyes megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes megoldás? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
38 éves férfi vagyok. Van egy 7éves kisfiam, akit nagyon szeretek. A gond az, hogy az anyjával már nem szeretjük egymást, teljesen elhidegültümk egymástól. Megismerkedtem egy másik nővel, akiről úgy gondolom életem nagy szerelme, otthon már feszült vagyok és ideges, utálok otthon lenni, idegesít az élettásram is. Viszont nem akarom itt hagyni a kisfiamat, nem imádom..őrlődök egyfolytába, szenvedek, folyton "xy"-ra gondolok, itthon nem vagyok boldog. Szerintetek mi lenne a helyes? Nem vagyunk házasok. Nem akarom elveszteni a fiam, de "xy"-t sem! Köszönöm a segítséget és a tippeket előre is!

2014. aug. 20. 23:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem miért nem lehet normálisan lezárni egy kapcsolatot és aztán kialakítani egy másikat..

Ha nem szeretitek egymást,akkor miért nem váltok el?A gyereknek az a legjobb,ha mindkét szülő kiegyensúlyozott életet él.

Hagyd,hogy a feleséged is kialaktson egy másik kapcsolatot,ne csak a saját érdekeidet nézd..neked igy kényelmes.


Most le leszek pontozva,de nem érdekel.

2014. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

A fiam megszületése után romlott meg a kapcsolatunk, nem mostani probléma, ezzel a nővel nem lehet beszélni. Ő sosem kezdeményez semmit csak ugráltat meg a pénzem kell neki, minden én fizetek! A lakásba egy fillért se ad, a fiamnek is szinte minden én veszek.

A másik nő nem volt betervezve, egyikünk sem számított arra hogy egymásba szeretünk, sosem gondoltam volna hogy valaha még szerelmes leszek.

2014. aug. 21. 20:05
 13/20 anonim ***** válasza:

12: Erről beszélt a 11-es is és én is. Az, hogy rossz a kapcsolat, bőven elég indok arra, hogy lezárd a kapcsolatot. Mért teszel úgy, mint ha az új szerelem lenne az indok egy rossz kapcsolat megszüntetésére??

Pontosan 7 évet késtél az egésszel!

Miért vagy benne egy rossz kapcsolatban 7 éve????

2014. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom...talán csak most jöttem rá hogy lehetek boldog is..de félek, mit szólnak a szüleim? A család, meg mindenki? Senki nem gondolja ezt rólam...mindenki azt hiszi hogy tökéletes minden. Persze néhány haverom tudja, de kevesen támogatnak ebben. Nem tudom kire számíthatnék!
2014. aug. 21. 22:50
 15/20 anonim ***** válasza:

"félek, mit szólnak a szüleim? A család, meg mindenki? Senki nem gondolja ezt rólam...mindenki azt hiszi hogy tökéletes minden."


Erről Te tehetsz. Te színlelsz előttük 7 éve már...


Mi okod ebben a hitben tartani őket?


Én épp ellenkezőképpen viselkednék a helyedben: már rég tanácsot kértem volna tőlük, hogy bajban vagyok, segítsenek!

2014. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Nem tudom kire számíthatnék!"


Saját Magadra!

Nem értem: miért vagy ilyen elveszett?

Anyagi gondod nincs egyedül sem.

Lakhatási gondod sem.

Miféle érzelmi támogatásra volna szükséged 38 évesen??

2014. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Ha tudod hogy ott nem vagy boldog, akkor kár az idődet pazarolni. Tisztázd le magad mindenkivel szemben. A kisfiadnak is add meg azt a tiszteletet, hogy őszinte vagy vele, már most, minthogy azt érezze, át van verve.

Miért függ össze a kettő? Attól hogy boldog életet kezdesz élni, még nem veszíted el a kisfiad.

Az új párod hogy viszonyul a gyermekhez?

2014. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

"de félek, mit szólnak a szüleim? A család, meg mindenki?"


38 évesen a saját életeddel foglalkozz, a család úgy fogad el, ahogy vagy és ha látják hogy boldog vagy el fogják fogadni a döntésedet is.

Ha 7 éve gond van, akkor ezt már ők is észrevették biztos.

2014. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Miért nem segít be a családi kasszába és a gyermek támogatásába a fiad édesanyja? Ő mit vár el tőlled?

Hogy tudná eltartani a fiad és saját magát? Ebben tudsz neki a segítségére lenni? Ha ilyen rossz az állapot, ő miért van még ebben a kapcsolatban? (szex működik?)

2014. szept. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szia. Azóta történt valami előbbrejutás?
2016. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!