Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményetek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, hogyan tudnám megmenteni a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindketten huszonévesek vagyunk, van egy másfél éves fiunk! Hónapok óta súlyos vitáink vannak legfőképpen a gyereknevelés (anyós-após beleszólásai), a ház felújításának nehézségei, anyagiak és mindennapi teendők elvégzései is ... már 2 hete az anyáéknál alszik a párom, persze anyósnak mindenbe van bele szólása csak éppen nem jók, általában a gyereknevelés, összeesküvés elmélet és persze az én bírálásom a fő téma, meg az, hogy én itthon vagyok a kicsivel és nem keresek pénzt ( hétfőtől fog menni Börcsödébe, munkahelyekre beadtam önéletrajzot)... ha a házat takarítom ki akkor az a baj h miért nem a kertet és fordítva, igyekszem figyelni rá és mindent megtenni, de a kicsivel is foglalkoznom kell napközben és minden dolog rám hárul! A szexuális életünk eddig rendszeres és normális, de mostanság már mint ha büntetne vele és állandóan kritizál és megaláz (dagadt, undorító stb) de a minap is hozott rózsát de oda sem adta csak lerakta az asztalra, néha van jó napja akkor kedves, de ha megkapja amit akar utána már kezd megint morcos lenni... mint írtam hetek óta csak fél órára jár haza és had ne mondjam, hogy a kicsi is észre vette! Nem tudom mihez kezdjek, mert én még mindig ugyan úgy szeretem mint régen sőt... de már meg sem érint vagy csókol vagy stb. persze én próbálkozom, de elutasít, az együttlétek során sincs érzékiség ... elnézést ha kicsit zavarosra sikerült! Kérem segítsetek tanácsokkal, hogyan változzak én meg vagy milyen "praktikákat" vessek be.... köszönöm.

2014. aug. 27. 14:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt összeházasodtatok és/vagy jött a baba, akkor is ilyen volt, vagy mi volt az a pont, amikor változott?
2014. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Bocs, de ez nem hangzik túl jól, amit írsz, szerintem pszichológushoz kellene fordulnotok, ami nem olcsó, de pl, az én rokonaim közül volt olyan aki így mentette meg a házasságát.
2014. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Főzz egy finom vacsit estére, és miután lefeküdt a nagyfiú, próbáljátok meg higgadtan átbeszélni a dolgokat, hallgassátok meg egymás gondjait anélkül hogy felemelnétek a hangotokat, és anélkül hogy a másik hibáit felhánytorgatnátok.
2014. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
35%
Bölcsőde.
2014. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
16%
korotok?
2014. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%

A legfontosabb, hogy a szülőket zárjátok ki a kapcsolatotokból. Ha hagyjátok hogy többen beleszóljanak, befolyásoljanak benneteket akkor annyi irányba is fogtok húzni és előbb-utóbb elszakadtok. Mindig mindent ketten beszéljetek meg, ketten döntsetek. Ha meg ti ketten nem értetek együtt akkor addig kell beszélni, közelíteni egymás meglátása felé mígnem egyszer összeértek és megtaláljátok azt a megoldást ami mindkettőtöknek jó.

Ha nem úgy működik a szex ahogy korábban, azt azonnal orvosolni kell. Ugyanis a szex segíti a párkapcsolatot, az ember ellazul tőle, boldog. Ha úgy érzed megváltozott a tested tégy ellene. Diétázz, változtass az étrendeden, tornázz és mozogj amikor csak tudsz. Ha ő nem, akkor kezdeményezd te az együttléteket. Hidd el ha tudsz a párodnak örömet okozni az ágyban, akkor nem fog azzal foglalkozni hogy éppen hány kilót nyomsz.

Szeressétek egymást, legyetek figyelmesek és odaadóak. Gondolj a régi időkre hogy korábban hogyan működött. Hozd vissza azt a hangulatot a kapcsolatba. Ha pedig ketten nem vagytok elegek erre, akkor párterapeuta, szexológus, pszichológus, vagy ilyesmi.

2014. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
Olyan férfit, aki annyira nem becsüli a gyermeke anyját, hogy gyönyörűnek nevezze, már csak azért is, mert világra hozta a gyermekét, megtartani nem érdemes. Pláne, úgy nem, ha közben ledagadtoz téged. Tehát, feküdj le vele lelkesen, elégítsd ki minden vágyát, és közben te meg dagadt vagy és undorító? Na, én ilyet meghallottam volna tőle... Lett volna egy kis fáziskésésem, amíg újraindul a rendszer (amíg átpörög az agyamon, hogy mekkora gyökér vagyok, amiért egy ilyennek senkiházinak gyermeket adtam, de nem baj, ennél csak jobb lehet!), aztán pedig egyesével vagdosom ki a cuccait az utcára. Ez egy féreg, ezt ne akard megjavítani, mert a férjed egy gyerekember; önző, felelőtlen, és anyuci seggébe van bújva.
2014. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok csak együtt vagyunk több mint 5 éve élettársak meg kb 2.5 éve... a kicsi előtt nem volt ilyen ... csókolgatott, meglepetéseket kaptam, figyelmes volt, mindig magához húzott és tényleg idilli kapcsolatunk volt természetesen voltak vitáink, de mindig számíthattam rá, az anyáék nem "rajonganak" értem és mindig minden meg nyilvánulásomban csak a rosszat látják meg ellenem hangolják régen, kiállt értem ma már inkább bólogat és buzdítja őket... a kicsi érkezése után meg rémes az anyával mindent megbeszél, olyanokat is amit én csak úgy tudok meg ha fél füllel meghallom még ott vagyok a kicsivel(pl.: mi volt a munkahelyen, mit akar venni akár a házhoz vagy bármi, minden olyasmi amit velem kellene, persze az anyja örül, mert körülötte ugrál a kicsi fia... megbeszélni semmit nem akar.... nem tudom, hogyan vegyem rá ... csak azt hajtogatja, hogy neki így nagyon jó... de ezt Ő sem hiszi el!
2014. aug. 27. 15:03
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
Nem tul jok a kilatasok.. Biztos, hogy meg akarod menteni a kapcsolatot? Nem tisztel, megalaz, ... Szukseged van erre?
2014. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves biztatás, de minden nap edzem és 54 kiló vagyok úgyhogy szerintem nincs hova diétáznom, és hogy kezdeményezzek ha elutasít?
2014. aug. 27. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!