Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményetek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, hogyan tudnám megmenteni a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindketten huszonévesek vagyunk, van egy másfél éves fiunk! Hónapok óta súlyos vitáink vannak legfőképpen a gyereknevelés (anyós-após beleszólásai), a ház felújításának nehézségei, anyagiak és mindennapi teendők elvégzései is ... már 2 hete az anyáéknál alszik a párom, persze anyósnak mindenbe van bele szólása csak éppen nem jók, általában a gyereknevelés, összeesküvés elmélet és persze az én bírálásom a fő téma, meg az, hogy én itthon vagyok a kicsivel és nem keresek pénzt ( hétfőtől fog menni Börcsödébe, munkahelyekre beadtam önéletrajzot)... ha a házat takarítom ki akkor az a baj h miért nem a kertet és fordítva, igyekszem figyelni rá és mindent megtenni, de a kicsivel is foglalkoznom kell napközben és minden dolog rám hárul! A szexuális életünk eddig rendszeres és normális, de mostanság már mint ha büntetne vele és állandóan kritizál és megaláz (dagadt, undorító stb) de a minap is hozott rózsát de oda sem adta csak lerakta az asztalra, néha van jó napja akkor kedves, de ha megkapja amit akar utána már kezd megint morcos lenni... mint írtam hetek óta csak fél órára jár haza és had ne mondjam, hogy a kicsi is észre vette! Nem tudom mihez kezdjek, mert én még mindig ugyan úgy szeretem mint régen sőt... de már meg sem érint vagy csókol vagy stb. persze én próbálkozom, de elutasít, az együttlétek során sincs érzékiség ... elnézést ha kicsit zavarosra sikerült! Kérem segítsetek tanácsokkal, hogyan változzak én meg vagy milyen "praktikákat" vessek be.... köszönöm.

2014. aug. 27. 14:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
"Nem engedett el" Ez már a bűntetőjogi kategória határát súrolja.
2014. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
95%
20 És esetleg azt fel tudod valahogy fogni, hogy ezt nem mindenki így gondolja? A környezetemben van sok boldog pár, gyerekkel is, akik NEM AKARNAK összeházasodni. ilyen is van. Egyébként én házas vagyok, mert mi így szerettük volna, de attól még el tudom fogadni azt is ha valakinek nem kell a papír.
2014. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele, és kérdezd meg mit szeretne. Menj,vagy maradj. Ha azt szeretné maradj, akkor is kérdezd meg hogy miért?

Neki miért jó ha te vele vagy? És szerinte neked mire van szükséged, hogy vele maradj?


Amit leírtál, az egy embernek sok: gyerek, háztartás, kert..stb. Ha anyós azt mondja, hogy ez neki simán mert, akkor vagy nem jó az emlékezete, vagy hazudik, és olyan elvárásokat támaszt veled szemben, aminek nem túl esélyes megfelelni. Ne is akarj, mert csak tönkremész benne.


"A szexuális életünk eddig rendszeres és normális, de mostanság már mint ha büntetne vele és állandóan kritizál és megaláz (dagadt, undorító "


Ki kezdeményez? Te vagy ő? Ha te nem közeledsz felé, akkor mi történik?


Egyértelműen az anyjáról kellene leválasztani, bár nem tudom hogyan.

2014. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

3.vagyok

Ha a gyerek után változott meg, lehet te is picit megváltoztál, ami persze természetes, de nem lehet hogy nagyon háttérbe szorult? Ezen próbálj meg először te változtatni, aztán hátha ő is változik. Ne akarj az anyjával versenyezni, úgysem tudsz. Ha hazamegy érdeklődj, hogy van, mi volt a melóhelyén stb.

2014. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
35%

22: "A környezetemben van sok boldog pár, gyerekkel is, akik NEM AKARNAK összeházasodni."


Évszázadokig remekül működött a házasság, csak amióta a párkapcsolatok ennyire elliberalizálódtak, azóta találták ki, hogy a házasság csak papír. Ja, egy csudát. Barátnőnek jó, feleségnek jobb kell. Ennyi :)

2014. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi nem bírálunk, hanem külső szemlélőként látjuk, hogy a párod semmibe vesz téged, nem tisztel téged, és, hogy kb. csak arra vagy neki, hogy üríthessen, neveld a gyerekét, és vezesd a háztartását. Minden másra ott van az anyucikája. Elhiszem, hogy fontos, hogy családban nőjön fel a gyermeked, ez mindenkinek fontos, de áruld már el nekem, az hol szolgálja a gyerek érdekeit, hogy egy olyan apa mellett nőjön fel, aki semmibe nézi az anyját? Azt szeretnéd, hogy ilyen férfi példát lásson? Most komolyan? Csak azért, mert így családban nőhet fel?! Én ezt nőként mondom, egyszerűen nem értem. Ezzel nemcsak magadnak, hanem a fiadnak is rosszat teszel! Lépj tovább, és ne hagyd, hogy valaki a földbe döngöljön, csak azért, hogy elkeseredetten ragaszkodhass a minta család álomképéhez! A párod nem fog megváltozni, mert ilyen a valódi énje. Eddig tartott a rózsaszín köd.
2014. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi kisasszonynak: évszázadokig gazdasági értéke volt a házasságnak, nem szerelmi. Csak amióta ilyen liberális a világ, azóta mondhatsz igent annak, akit tényleg szeretsz, nem annak, akinek anyád azt mondja, csak mert van két tehene.
2014. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

A lényeg a kicsi előtt nem volt ilyen.A gyerek miatt mellőzve érzi magátés leget hgoy féltékeny rá. Most az anyja körülugrálja,és azrt hiszi Ő a "nyertes".Kérdezd meg min kellene változtatNOTOK hogy működjön a kapcsolat.

Akarta Ő a gyereket? Minél hamarabb menj hozzá mások lesznek a jogaid is.

2014. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Szard le a fejét, mert szinte biztos, hogy szeretője van (vagy áhítozik valakire épp). Szinte fix. Utána nagy eséllyel ő fog koslatni utánad, ha azt látja, hogy valóban elveszíthet.
2014. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Előzőhöz kiegészítésként: ha ezek után Te akarsz változtatásokat eszközölni, jobban nyalod a se.gét, hogy jó legyél számára, még annyira sem fog megbecsülni, mint eddig.

Sz@r helyzet, abszolút együtt érzek veled, még ha ilyen nyersen fogalmazok is, de hidd el, nem neked kell "javítgatni" ezen a kapcsolaton, neked egyetlen fegyvered van, az ultimátum, amitől talán megijed. A gyereked is el fogod ba..., ha "erőltetett családban" maradsz.

2014. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!