Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményetek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, hogyan tudnám megmenteni a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindketten huszonévesek vagyunk, van egy másfél éves fiunk! Hónapok óta súlyos vitáink vannak legfőképpen a gyereknevelés (anyós-após beleszólásai), a ház felújításának nehézségei, anyagiak és mindennapi teendők elvégzései is ... már 2 hete az anyáéknál alszik a párom, persze anyósnak mindenbe van bele szólása csak éppen nem jók, általában a gyereknevelés, összeesküvés elmélet és persze az én bírálásom a fő téma, meg az, hogy én itthon vagyok a kicsivel és nem keresek pénzt ( hétfőtől fog menni Börcsödébe, munkahelyekre beadtam önéletrajzot)... ha a házat takarítom ki akkor az a baj h miért nem a kertet és fordítva, igyekszem figyelni rá és mindent megtenni, de a kicsivel is foglalkoznom kell napközben és minden dolog rám hárul! A szexuális életünk eddig rendszeres és normális, de mostanság már mint ha büntetne vele és állandóan kritizál és megaláz (dagadt, undorító stb) de a minap is hozott rózsát de oda sem adta csak lerakta az asztalra, néha van jó napja akkor kedves, de ha megkapja amit akar utána már kezd megint morcos lenni... mint írtam hetek óta csak fél órára jár haza és had ne mondjam, hogy a kicsi is észre vette! Nem tudom mihez kezdjek, mert én még mindig ugyan úgy szeretem mint régen sőt... de már meg sem érint vagy csókol vagy stb. persze én próbálkozom, de elutasít, az együttlétek során sincs érzékiség ... elnézést ha kicsit zavarosra sikerült! Kérem segítsetek tanácsokkal, hogyan változzak én meg vagy milyen "praktikákat" vessek be.... köszönöm.

2014. aug. 27. 14:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
54 kg neki a duci kategória? Neeem, ezzel mondott valamit meg nem is. Szerintem itt nem arról van szó, hogy dagadt lennél, csak nem akarja elmondani, hogy mi változott.
2014. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi fordult meg benne ennyire, hogy teljesen az ellentéte lett önmagának ... kivágni az utcáról csak Ő tud mivel az övé a ház,de nem kioktatást kértem! Tudom, hogy az ilyen embert ki kell vágni, de azt is tudom, hogy ez nem ő! Hiszen régen évekig megjátszotta volna magát? Erre senki nem képes!
2014. aug. 27. 15:11
 13/30 anonim ***** válasza:
55%
Készülj fel rá, hogy ez a hajó elment. Az idő meg közben szalad.
2014. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
62%
A pasik akkor viselkednek így,ha megjelent a harmadik...
2014. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Igen, erre már én is sokszor kérdeztem rá ... de Ő váltig állítja, hogy biztos nem, mert ha velem ilyen képzeljem el, hogy a másikat is, hogy kiosztaná... hát én már nem tudom : /
2014. aug. 27. 15:24
 16/30 A kérdező kommentje:
Meg már 1x összepakoltam a gyerekkel együtt, de nem engedett el, úgy kb 1 hete ...
2014. aug. 27. 15:24
 17/30 anonim ***** válasza:
62%

"Nem vagyunk házasok csak együtt vagyunk több mint 5 éve élettársak meg kb 2.5 éve."



Jaaa ha annyiba sem vesz, hogy feleségül vett volna, ledagadtoz amikor sovány vagy, akkor mit is vársz tőle? Nem érsz neki annyit, hogy a felesége legyél, barátnőnek elég jó vagy, de így is inkább lassan mást fog keresni. Nem lett volna szabad gyereket szülni egy sima kapcsolatba, házasság nélkül. Valamilyen szinten te is hibás vagy.

2014. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
92%
17 Ez mekkora hülyeség, nem mindenki olyan házasságmániás, mint sokan itt a gyk-n, bejegyzett élettársak, sok embernek ez egyenlő a házassággal. Mellesleg a házasok is ha súlyos gond van ugyanúgy elválnak, mint az élettársak, csak akkor több a macera vele.
2014. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
hát köszönöm, hogy mindenki bírál, amikor segítséget kértem! Nekem fontos, hogy a fiam családban nőjön fel! Nem csak miatta, hanem mert én is szeretem... én is hibás vagyok elismerem, habár szerintem nem ebben! Biztos van nekem is olyan dolgom ami ehhez vezetett, de lehet, hogy elég volt egymaga ehhez a dologhoz ....
2014. aug. 27. 15:38
 20/30 anonim ***** válasza:
37%

A család nem két összeverődött ember és egy gyerek. A család rendezett körülményeket kíván.


18-as: az élettársi viszony nem házasság, annál kevesebb. Akivel együtt szeretnék élni, azzal összeházasodom, a többi csak időtöltés, amíg jön egy jobb.

2014. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!