Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lányok, asszonyok! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Hogy mondtátok meg a párotoknak, hogy vége, és elköltöztök otthonról?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk házasok, de együtt lakunk - anyósoméknál- és van egy kislányunk. Van egy pár közös dolgunk, de egy csomó mindent én vettem.

Nem tudom hogyan és mikor mondjam meg,hogy szeretnék elköltözni tőle a kislánnyal.


2010. ápr. 7. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

kedves hölgyek!

Ti mit szólnátok ahhoz ha egy nap mentek haza a munkából,és azt veszitek észre,hogy a fél lakás ki van pakolva,a férjetek/vőlegényetek vagy párotok minden szó nélkül lelépne..

Semmit nem mondana,csak egyszerűen elmenne???Szerintem iszonyú dühösek lennétek,és sérelmeznétek,hogy miért nem volt annyi gerincesség benne,hogy egy bizonyos év után amit együtt éltetek elétek álljon és elmondja a szándékát!

Ugye így már nem is olyan fer dolog ez?

kedves kérdező.te tudod,hogy mi a szándékod,de a gyermeked apja megérdemel annyit,hogy a szemébe mond,hogy el fogod hagyni..Valószínű,hogy vitázni fog(de lehet,hogy nem...ezt sem lehet tudni előre)De szépen higgadtan elmondod a szándékod,és utána tiszta szívvel léphetsz ki a kapcsolatból..

Gondolom fordított helyzetben te is elvárnád a párodtól,hogy őszinte legyen nem igaz??

2010. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves uran.

Minden tiszteletem az öné ha igy viselkedik,de sajnos nem véletlenül rettegnek a nök ettöl a "beszélgetéstöl" kevés férfi mondja:igen rendbe

inkább jön a zsarolás vádaskodás talán egy jol kiérdemelt verés.

2010. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

tegnap 23:37-nek

19.36-os vagyok.Gondolom a "kedves uram" megszólítás nekem jött..

Nem vagyok úr...Nő vagyok,és elvált...Pontosan tudom milyen az ha valakit elakarunk hagyni,és bizonytalanok vagyunk hogy mondjuk el..Én is el hagytam a férjemet a 8 éves fiammal együtt..

Az én férjem sem bólogatott,hogy "rendben,menj csak el"

Voltam én idegbetegtől kezdve,a rossz anyáig minden..

De sokkal nyugodtabb és sokkal erősebb lettem azáltal hogy elé álltam és elmondtam neki mit fogok tenni..

Tudod mi volt a válasz?

"menj ott az ajtó! Ki tart vissza? Már éppen ideje te bla,bla,bla(ide képzeld az összes káromkodást amit ismersz)de a fiamat nem adom!!!

De pontosan az ilyen kirohanása miatt jöttem rá,hogy tehetetlen...Utána nem kellett magyarázkodnom,és nem állt értetlenül...Piszkált,bántott egy darabig még,de mivel külön mentünk így én is tudtam védekezni..De csak addig csinálják amíg nem jön a képbe egy másik nő..(valamiért azt hiszik féltékenyek leszünk)szóval tudom milyenek a férfiak ilyenkor,de tiszta lappal kell indulni az új élethez..Meg hát nekem sem esett volna jól,ha fordított helyzetben nem én hanem a exférjem akart volna elmenni és nem állt volna elém...Hiszen jogom lett volna tudni ha már szültem neki gyereket és vele éltem 12 évig...

2010. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tényleg undorító dolog az, ha csak úgy lelép valaki. Az a minimális gerinc legyen már meg az emberben. A másik meg, hogy automatikusan hozzáteszik, hogy a gyerekkel. Bár a bíróságok tény és valóan anyapártiak, de ameddig ítélet nem születik, csak úgy nem lehet egyik másik szülőnél tartani a gyereket. Kicsit, legalább egy kicsit az ő érdekeit is figyelembe kellene venni.
2010. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!