Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Irtam mar itt egy kerdest,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irtam mar itt egy kerdest, ferjem masodszor is megutott. Azt mondta ha elviszem a gyereket megol. Lehetseges az hogy a biro neki itelne manot? Mik a tapasztalatok? Nem akarom elvesziteni a gyerekemet!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 18:46
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

HÁT SZÍVBŐL REMÉLEM,HOGY HOLNAPTÓL AZ A PASI NEM A HÁLÓSZOBÁBAN FOG ALUDNI,HANEM A BÖRTÖNBEN!!


JELENTSD FEL!!!

2010. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nincs a közeletekben valamilyen anyaotthon vagy ilyesmi ahová úgy mehetsz a kicsivel, hogy tudod, nem vagytok egyedül a házban meg semmi. Ha pedig haza tudsz jönni akkor inkább ezt válaszd a per után és szerintem családdal együtt szívódjatok fel még innen is valami másik országba. Soha többet ne láthassa a gyerekét az az elmebeteg! Remélem, hogy börtönbe kerül! Nagyon pici még az a cseppség! Ahogy tudsz úgy vigyázz rá! A per idejében szerintem egy olyan helyen húzhatnátok meg magatokat mint egy anyaotthon vagy ilyesmi, ahol szinte biztos, hogy nem talál meg titeket! Nagyon szurkolok és sok szerencsét kívánok!!!
2010. aug. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

4-ik hó 8óta eltelt jó sok idő. Mit léptél? Remélem már 9-én vagy legalább 10-én elkapták azt a NYOMORULT ÁLLATOT!

Vagy feljelenteted egyáltalán?

2010. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!