Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Irtam mar itt egy kerdest,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irtam mar itt egy kerdest, ferjem masodszor is megutott. Azt mondta ha elviszem a gyereket megol. Lehetseges az hogy a biro neki itelne manot? Mik a tapasztalatok? Nem akarom elvesziteni a gyerekemet!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 18:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
inkább az anyukád menjen hozzád az a tuti szerintem.én legalábbis így csinálnám.mondom mégegyszerLÁTLELET!!!
2010. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!


Szereted a kutyaszalonnat?Ja hogy meg nem ettel?!Hat igen,kutyabol NEM lesz szalonna!Menekulj!!!!

2010. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
fel kellet volna hívni ezzel bebizonyítottad neki,hhogy félsz tőle.ne félj!!!főleg tőle ne.Ja és az hogy megtalál a leg alapvetőbb fenyítések egyike.és ha lehet vedd fel vmivel,hogy mit művel,vagy mit mond neked.ezzel nyert ügyed van.Amúgy hol éltek ha szabad megkérdezni?
2010. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Eszak-Irorszagban elunk. Igen nagyon felek tole...rettegek most mar. Anyukamat is feltem, ezert akarnek hazamenni, amig lenyugszik valamennyire, es aztan visszajonnek. Tudom hogy mennem kell, de nem akarom hogy ez jo urugy legyen majd a valaskor, hogy elvittem a gyereket az o tudta nelkul. Nem tudom lesznek-e foltok a nyakamon, a kezemen vagy egy lila folt, eros fabol faragtak csak ugy nem kezd el futni az orrombol a ver sem, pedig jo nagyot utott.
2010. ápr. 8. 19:19
 15/33 anonim ***** válasza:
igen.értelek,de ha szeretnél nyerni a bíróságon mindenre szükséged lesz.én csupán azért írtam ezt mert anyám 8 évig türte ezt.a tesóm már sikítva remegve ugrott fel az ágyból még egy hangos szóra is.na de ez anyám története.nem fog lenyugodni.hidd el nekem,de azért úgy legyen ha reménykedsz.m,ennyi idős a kicsi?
2010. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetbe került nöket-gyerekkel segítik,otthonok vannak ahol senki nem talál meg.A rendörök oda is visznek,gyerekestöl. Segítenek az újra kezdésben is.
2010. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
az teljesen mindegy,hogy te mit látsz magadon miután megütött.az a lényeg,hogy menj el orvoshoz,és vetessél le látleletet,de azonnal.és nem akkor miután várod hogy mi látszik rajtad és mi nem.én bemennék egy gyámhatóságra és még ha tanácsra is van szükséged el fogják mondani biztos vagyok benne,hogy mi a kettőtöknek a legjobb.biztos vagyok benne.
2010. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nem, en mar nem remenykedem, tudom le kell lepnem tole, ez volt hogy harmadszor bantalmazott fizikailag, szoban mar meg sem tudnam szamolni, persze en is mondtam neki csunyakat, de csak annyit amennyit o nekem. A gyerek miatt felek csak, mi lesz ha elveszi tolem? 7 honapos amugy
2010. ápr. 8. 19:32
 19/33 anonim ***** válasza:

nincs mitöl felj a rendörseg segit az eseteden az biztos,csak te ne felj ezt mind szorol szora elmondani.

a picid es sajat erdekedbe jelencsd fel.az tuti hogy idöbe megnyugszik.te az aggresszioja miatt tartasz attol hogy aztan meg bantani fog,ez nemlessz....

2010. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
pont ezért írom le itt már a kezem.Ha nem akarod a gyerekedet elveszíteni:RENDŐRSÉG,ORVOS,LÁTLELET,GYÁMÜGY,vagy bármilyen családsegítő szervezet,ahol ezzel foglalkoznak,és regisztrálják,hogy te bementél ezért és ezért.ha már csak annyit mondasz,hogy a gyermeked veszélyeztetve van,hidd el nem fogják abban hagyni a dolgot.azzal nem oldasz meg semmit ha elmész mert majd minden kezdődik előről és kezdheted te is ,amit már elintézhettél volna.menj elébe a dolgoknak.
2010. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!