Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Irtam mar itt egy kerdest,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irtam mar itt egy kerdest, ferjem masodszor is megutott. Azt mondta ha elviszem a gyereket megol. Lehetseges az hogy a biro neki itelne manot? Mik a tapasztalatok? Nem akarom elvesziteni a gyerekemet!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 18:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
ha ezeket már elintézted volna lehet már el is tiltották volna.nem gondolod?
2010. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, csak meg talan valami csoda feleben remenykedtem...a mai napig! Akkor most rogton hivjam fol a rendorseget?
2010. ápr. 8. 19:56
 23/33 anonim ***** válasza:
mert mindez ma történt?vagy most is ott van?
2010. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
nem vagy eléggé megalázva?miben reménykedsz?ha szabad megkérdezni?az előbb még féltél,most meg reménykedsz?
2010. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Mult idoben irtam....rememykedTEM. Ennek mar vege! Igen itt van sajna, epp folment a haloba, nemtudom mit csinal...lehet lefekudt. Holnap szedem a cuccom es huzunk innen. Koszi a valaszokat, rendesek vagytok!
2010. ápr. 8. 21:01
 26/33 anonim ***** válasza:
Látleletre tényleg szükséged lesz, mert anélkül semmit nem érsz, a bíróság nem tud mit csinálni, ha az nincs. Amúgy ha nem vagy prosti és nem drogozol akkor tiéd a gyerek, anyukámnak anno sokkal kevesebb volt a fizetése, apukám maximális kényelmet tudott volna biztosítani, mégis anyukámnak ítélt(hál istennek) a bíróság. Szóval nyugi, holnap orvos és rendőrség, és kitartást!
2010. ápr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
sok kitartást erőt,és minden jót kívánok neked és a kicsinek.szurkolok neked.kívánom hogy minden jóra forduljon az életben ezután.remélem válaszaim nem ártottak neked.várom majd a további fejleményeket:D
2010. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem artott egyetlen valasz sem, sot! Nagyon szepen koszonom a sok segitseget! Delutan megyek a rendorsegre, korabban sajna nem tudok, aztan majd meglatjuk mi lesz, addig is beavattam az egyik baratnomet, ha esetleg valami tortenne velem tudja mi tortent. Megegyszer koszi minden valaszt!
2010. ápr. 9. 11:59
 29/33 anonim ***** válasza:
Ha meglátszik, hogy megütött és több ideig gyógyul a seb, jelents föl a rendőrségen, mert megérdemli. Van külön szervezet, akik ezzel foglalkoznak. Mindenképpen hagyd ott. A gyereket meg vidd magaddal és menj valahova messze, miközben benyomod a válópert. Nem kell elhinni neki, hogy meg tud változni ... csak menj el valahova őt meg felejtsd el
2010. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
sok sikert kívánok,és veled eggyütt izgulok:Dkívánom hogy minden jól sikerüljön.örülök hogy elmondtad vkinek így legalább vmivel könnyebb lesz...gondolom.mindenesetre ne hagyd magad!!!Sok sikert!
2010. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!