Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ok a válásra! Ha megvert?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ok a válásra! Ha megvert? Csúnya ajtócsapkodás, kiabálás üvöltözés! Már csak ennyi maradt a kapcsolatunkból! 6éve vagyunk együtt 2éve házasok!

Figyelt kérdés

Rendes feleségnek mondhatom magam,Háziasszony vagyok mindenben kiálltam a páromért, de elegem lett hogy a haverok azok a mocskos c.....ok belekevernék minden rossz dologba ekkor merészeltem olyan kijelentést mondani ami tény hogy csúnya volt (hogy melyiket választja a retkescigány haverjait vagy engem) de akkor sem érdemeltem meg hogy megpofozzon és elkezdjen folytogatni!

Elegem van ebből a kapcsolatból, 3éve probálkozunk babával 2szer vetéltem és egyáltalán nem akar összejönni ez is teljesen kiborít!Őt is persze mert tudom hogy szeret de néha elfelejtkezik magáról!


2010. ápr. 16. 10:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
93%
nyújtsad be a válást. ha most vert meg, akkor doki és vegyél látleletet is. jól jön még az.
2010. ápr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az előttem szólókkal. Menj, amíg teheted.
2010. ápr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen embernek nem jó a rendes feleség, és ráadásul még gyermeket is akartál tőle. Még a jó Isten sem akarta, hogy ilyen apától gyermeked szülessen. Egyedül könnyebb lesz egy új életnek nekivágnod. Sok sikert hozzá!
2010. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
92%

Válj el amint lehet! Néhány kérdéssel ezelőtt írtam ki egy kérdést.. Ha van kedved olvasd el.. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Az alsó szomszédaimról szól akik szintén kiabálnak, üvöltöznek, ajtót csapkodnak és verekednek! Ezt hallgatom két éve és már ki vagyok készülve idegileg.. Na de ez nem ide tartozik viszont had írjam le, h van nekik egy kisfiúk 5 éves és nap mint nap hallom ahogy szegény kisgyerek ordít és sír h hagyják abba a veszekedést, verekedést.. Idézem: "Apa, Apa ne, hagyd anyát!" "Anya, Anya, hagyjátok már abba", "Ne veszekedjetek már" stb. És ezt ordítva, sírva teszi.. Milyen élete lehet annak a szegény gyermeknek szerinted? A baba nem megoldás, sőt az ő kis életét is meggyötörnéd ha ilyen háttérrel kéne élnie.. Válj el és keress olyan férfit aki megbecsül, és valóban szeret! Kitartást! :)

2010. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
91%
Azon esetleg elgondolkodtál már, h miért nem született gyermek? Nincsenek véletlenek! Ne erőltesd tovább ezt a kapcsolatot...
2010. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd ott, amíg nem történik nagyobb baj! Nem hiszem, hogy ilyen férfit érdemelsz.
2010. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Én nagyon szeretnék egy gyereket de igazatoknak olyan embernek kell szülni aki megérdemli és szereti a feleséget gyereket aki szereti a családját és védelmezi és nem megveri!!

2010. ápr. 16. 10:51
 18/32 anonim ***** válasza:
88%

Ha már idáig jutott ez a kapcsolat,akkor szerintem nem sok esély van megmenteni.Sok türelem és nagy önuralom kellene mindkettőtöknek,hogy javuljon a helyzet és ne legyen még rosszabb.Mindenesetre amíg ilyen gondok vannak a kapcsolatban addig szerintem inkább hagyjátok ezt a baba témát!Talán nem véletlen ,hogy nem akar még megszületni.

Biztosan te sem akarnád,hogy rossz kapcsolatban nevelkedjen.

2010. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
83%
Szerintem az a minimum hogy elválsz tőle!De én a helyedbe még szólnék is néhány jómodorú embernek akik eltörik kezét lábát!Hidd el ráférne!Sose ütöttem meg egy nőt se!
2010. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom mondani, mint a többiek: válj el, és örülj, hogy nem született gyereked ettől az embertől!

Aki megveri a párját és fojtogatja, az nem szeret, akármit is mond. Aki "retkescigányokkal" lóg, az nem normális ember. Lépj le, mielőtt még komolyabb bajod lenne az egészből, és ne bocsáss meg, ne hidd el, hogy nem forul elő többet, mert aki egyszer megüt egy nőt, az még egyszer megteszi.

2010. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!