Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ok a válásra! Ha megvert?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ok a válásra! Ha megvert? Csúnya ajtócsapkodás, kiabálás üvöltözés! Már csak ennyi maradt a kapcsolatunkból! 6éve vagyunk együtt 2éve házasok!

Figyelt kérdés

Rendes feleségnek mondhatom magam,Háziasszony vagyok mindenben kiálltam a páromért, de elegem lett hogy a haverok azok a mocskos c.....ok belekevernék minden rossz dologba ekkor merészeltem olyan kijelentést mondani ami tény hogy csúnya volt (hogy melyiket választja a retkescigány haverjait vagy engem) de akkor sem érdemeltem meg hogy megpofozzon és elkezdjen folytogatni!

Elegem van ebből a kapcsolatból, 3éve probálkozunk babával 2szer vetéltem és egyáltalán nem akar összejönni ez is teljesen kiborít!Őt is persze mert tudom hogy szeret de néha elfelejtkezik magáról!


2010. ápr. 16. 10:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
98%
Mit csinálna ez az ember, ha gyerek születne és az folyton sírna (mondjuk amikor jön a foga)? A kicsit is megfojtogatja mert idegesíti?
2010. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

és, ha babát szeretnél akkor bizony ágyba kellene bújni ezzel az emberrel.én erre képtelen lennék,remélem te is.

valóban a sors akarata, hogy eddig nem lett babátok.

de azt is remélem, hogy az élet megadja neked a boldog babavárás örömét egy szerető férfivel.

2010. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a válás a legjobb megoldás. Én 4 éves koromig néztem, ahogy apám veri anyámat, felhurcolja a lakásba a részeges haverjait. Mindennapos volt nálunk a verekedés, meg az ordítozás. Szerencsére elváltak. 28 évesen kezdtem pszichológushoz járni, ahol kiderült, hogy az a néhány éves cirkusz az egész életemre kihatott. Menekülj amíg nem késő, gyereket pedig ne szülj neki, mert az sem jó, ha apa nélkül nő fel. Biztos találsz olyan férfit, aki megbecsül és szeret.
2010. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül nem esel teherbe vagy nem marad meg a baba. Tudja a szervezeted, amit te is tudsz legbelül, hogy ide nem való baba, ennek az állatbaromnak NEM!! Mi lenne, ha a baba sírna , akkor fojtogatná azt is ? Én azt gondolom, szinte mindent meg lehet oldani, ha két ember szereti egymást, ez alól kivétel, az ivás, nőzés, szerencsejáték, verés. Na azt oldja meg maga... a kedves jó édesanyjával aki ilyennek nevelte..azt lehet fojtogatni. Engem nem.
2010. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, mi van lepontozni való a nagyon hasznos válaszokon, amelyek azt mondják,váljon el, és ne vállaljon ilyen emberrel gyereket. Tán maradjon ennél a baromnál mondjuk Isten nevében? Idióták!!!!!!!!
2010. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
84%
Szia!Én hasonló helyzetben voltam.Közel 4 évig voltam 1ütt 1 sráccal.Nagyon szerettem szinte bolondultam érte.1 évig csak randizgattunk majd összeköltöztünk.Az összeköltözés után 1 ideig naon jól elvoltunk.Aztán 1 nap összevitatkoztunk azon h lehet-e tetkóm vagy sem.És elcsattant az elsö pofon.Utánna sírt h ne haragudjak és szeret és többé nem fordul elö.Én megbocsátottam neki hangsúlyozom nagyon szerelmes 18 éves lány voltam akkoriban.Aztán félévig semmi ilyesmi nem történt aztán 1 nyáron elmentünk strandolni.Ott összefutott a drogos haverokkal és utánna le se voltam ejtve.Este szóvá tettem és elkezdte h mért nem vagyok olyan mint a volt nöje ill az öccse bnöje persze összevesztem vele és akkor kaptam a következöt de akkor már nem érte be 1 pofonnal.Az éjszaka közepén történt megvártam a reggelt és elkezdtem pakolni.Végül megint megesett rajta a szivem mert akárhogy is nagyon szerettem.Majd még 2x történt hasonló és 1x el is költöztem.De mindig visszasirta magát.Mi is naon szerettünk volna babát 1 ideig.Majd amikor utoljára megvert fojtogatott rugdosott stb betelt a pohár. és végleg elköltöztem.És ami a legrosszabb volt az egészbe h mint késöbb kiderült terhes voltam már akkor töle.Mikor kiderült 1 ideig haboztam végül döntöttem.Elvetettem.Nem akartam h a gyerekem abba nöjjön fel h azt lássa h állandóan üt az apja de egyedül nem tudtam volna felnevelni.Még mindig lelkiismeret furdalásom van de tudom annak a gyereknek lehet jobb igy.Majd összeismerkedtem a párommal.Kb 1 hónapra a szét költöz után nagyon megszerettem mert 1 kedves gyengéd ember és soha nem emelne kezet rám.Most pedig itt szuszog mellettem 1 imádni való 9 hónapos kislány akiért az életemet adnám.Nem vagyunk gazdagok de boldogok igen.Ne haragudj ha hossúra nyúlt csak leakartam írni hátha eröt merítesz az én példámból.Sok szerencsét eröt és boldogságot kívánok neked!
2010. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.Elnézést a helyesírási hibákért van benne 1 pár de nagyon siettem.
2010. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nem olvastam csak a bevezetőt, de menekülj!!!!!!

Örülj, hogy nincs egy ilyen alaktól gyereked. Aki csak így tud szeretni az imádgassa csak azokat a bizonyos haverokat és ne szaporodjon. Menj és keredd meg az igazi, hozzád méltó, neked rendelt másik feledet!

2010. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna.
2010. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
100%
Egy firfi ha kezet emel rad, biztos lehetsz benne, hogy nem szeret teged, es nem vagytok egymashoz valok. Legy boldog, hogy nem adtal egy olyan gyereknek eletet, aki majd, ahogy te is fogalmaztal "ajtocsapkodas, uvoltozes", es verekedesek kozepette kell felnojon. Hidd el ez nem vezet jora.Sok sikert a boldogabb elethez!
2010. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!