Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ok a válásra! Ha megvert?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ok a válásra! Ha megvert? Csúnya ajtócsapkodás, kiabálás üvöltözés! Már csak ennyi maradt a kapcsolatunkból! 6éve vagyunk együtt 2éve házasok!

Figyelt kérdés

Rendes feleségnek mondhatom magam,Háziasszony vagyok mindenben kiálltam a páromért, de elegem lett hogy a haverok azok a mocskos c.....ok belekevernék minden rossz dologba ekkor merészeltem olyan kijelentést mondani ami tény hogy csúnya volt (hogy melyiket választja a retkescigány haverjait vagy engem) de akkor sem érdemeltem meg hogy megpofozzon és elkezdjen folytogatni!

Elegem van ebből a kapcsolatból, 3éve probálkozunk babával 2szer vetéltem és egyáltalán nem akar összejönni ez is teljesen kiborít!Őt is persze mert tudom hogy szeret de néha elfelejtkezik magáról!


2010. ápr. 16. 10:04
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy felveszem a papagáj szerepet, de én is csak azt tudom mondani, amit a többiek; azonnal válj el!Egy válóperhez nem kell indok, csak beadod és kész!És nem véletlen, hogy az Isten nem engedte, hogy megszülessen ez a gyermek...

És tényleg csak rosszabb lenne a gyereknek, hiszen folytogatás, ajtócsapkodás és üvöltözés közepette kéne felnőnie, ami abszolút nem jó dolog - hidd el, tudom, hogy miről beszélek...

2010. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Én is csak azt tudom mondani,amit az előttem szólók.

Sajnos én is ilyen családi háttérrel nőttem fel.És úgy látszik,hogy most válnak a szüleim(hasonló okok miatt).Ne várd meg míg nagyobb dolgokat is megtesz ez a féreg.Ne ember aki kezet emel rád...

2010. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!