Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem nem először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem először megütött, elhagytam, erre én vagyok a rossz ember? Miért kell ennyire igazságtalannak lenni?

Figyelt kérdés
A környezetemben (majdnem) mindenki engem szapul , pedig nem csináltam semmit. Miért ilyen bunkók az emberek?

2016. júl. 17. 22:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Írni akartam, hogy teljesen jogos volt a döntésed, már kezdtem volna kifejteni a dolgokat, aztán látom, hogy kamu. Mindegy, a véleményem marad ugyanez.
2016. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Hol van, aki az első (azóta valamiért törölt) hozzászólást írta?

Miért írtad, amit írtál?

2016. júl. 17. 23:28
 13/32 anonim ***** válasza:
0%

ja gonosz nök...

vajon mi kárt tet bened egy 40 kilós nő

mai életképtelen puhap1cs kis fé1eg pasik mindig ők az áldozatok

sose a nő meg a gyerek aki gyengébb a pasinál

sirjunk már...

2016. júl. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
72%

Ennyit az "egyenjogúságról". Itt nem arról van szó, hogy kárt tud-e benne tenni. Amúgy tud. Hanem arról, hogy honnét veszi a bátorságot? Ez sosem arról szólt, hogy ki kiben tud kárt tenni. Én is szakítanék, ha ütlegelne egy nő.


25/F

2016. júl. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
hát ha úgy istenigazából elverne az asszony azért elgondolkoznék rajta hogy mit csinálok rosszul és próbálnám megbeszélni vele.. ha csak szimplán bekattant és úgy próbál kárt tenni bennem akkor meg olyan pofont adnék neki hogy észhez térne. tudja már hol a helye :D nem hiszem hogy mindenféle ok nélkül verne téged. beszélj vele hiszen a feleséged. ez kellet volna hogy legyen az első, megbeszélni a problémáitokat. néha komolyan elgondolkodom hogy ilyen életképtelen emberek hogy tudtak kapcsolatot létesíteni egy másikkal... vagy egyáltalán életben maradni :D
2016. júl. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
4%

kárt tenni kiben a 40 kilos nő vagy a 80 kilós pasi

persze a férfinak soha nincs felelősége szegényt csak anyuci szeretheti

ha felelőséget kel vállalni bármiért az csakis a nő hibája a nő hibája ha 100 kilós kan veri a gyereket meg a nőt

szegény ártatlan kis hústornyok

semi semi felelőség a pasiknak még sajnáljuk is öket...

2016. júl. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
67%
13#as egy kifejlett mondjuk 100 kg os férfiban kevesebb is elég, hogy kárt tegyen pl ott van a pisztolygolyó, kevesebb mint 40 gramm bizony kárt tud tenni. Továbbá "a nő, aki megút egy férfit nem nő többé".
2016. júl. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
84%

#17 egy ostoba férfigyűlölő, akit láthatólag vertek.

De ez nem változtat a tényen, hogy két értelmes, helyes mondatot sem tudsz leírni! Attól, hogy egy nő kisebb, gyengébb, még nem jogosítja fel, hogy megüssön egy férfit. Ahogy a férfi sem üthet meg egy nőt. Az a nő, aki azt hiszi, hogy mert kisebb, kénye-kedve szerint ütheti a párját, egy ostoba, önző, kettős mércével élő, nőnek sem nevezhető ostoba pi**a. Erről ennyit. Egyszer ismerkedtem egy lánnyal, aki így gondolkodott. Gondolhatod, hogy több nem lett belőle. Ilyen nekem nem kell! És nem, nem vagyok nőverő. Te viszont szánalmas vagy...

2016. júl. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%

A jelenség létezik, sokan nem vállalják, mert kineveti a sok hülye. Viszont ha már el tudja hagyni a másikat, akkor nem támadják annyira. Férfinak jobban elnézik, ha lelép.

De a kérdés sajnos kamu, méghozzá az átlátszó fajta. Biztosan törölni fogják.

2016. júl. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
81%

#13


Azért volt már olyan sajnos, hogy a nő nekiesett férfjének késsel, az meg kiütötte a kezéből és visszaütött... Nő a rendőrségre, és a férfit ítélték el.


Mondjuk az is érdekes sztori mikor emberünk arra ébredt, hogy a felesége levágta a farkát, mert azt hitte hogy félreágyúzott...

2016. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!