Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem nem először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem először megütött, elhagytam, erre én vagyok a rossz ember? Miért kell ennyire igazságtalannak lenni?

Figyelt kérdés
A környezetemben (majdnem) mindenki engem szapul , pedig nem csináltam semmit. Miért ilyen bunkók az emberek?

2016. júl. 17. 22:55
1 2 3 4
 21/32 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy rossz ember, a feleséged egy gyökér. Szerintem válj el tőle, férfiként sem jó abúziv partnerrel élni.
2016. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu, akkor írd le, hogy ütött meg.
2016. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

A kérdés az, miért ütött meg. Meg az is, persze, hogy hogyan, mennyire. Nem mindegy, hogy pl. egy 50 kg-ós nő megpaskol egy 80-100 kg-ós pasit, vagy pl. egy 100 kilós nő sodrófával megy neki egy tőle gyengébbnek. De még egy 100 kg-ós nő sincs többnyire olyan erőben, mint egy férfi.


Mindegy, nem is ezt akarom túlragozni. A kérdésből nem sok minden derül ki, de ha az egész környezeted szerint te vagy a gyökér, akkor elképzelhető, hogy el kéne gondolkodnod.


Elképzelhető, hogy annyira kiütötted a biztosítékot a feleségednél, hogy neked rohant.


Ha nem így van, és a feleséged agresszív bunkó, neked meg glória van a fejed fölött, akkor jól tetted, hogy elváltál.

2016. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Nem titok, de nem mindegy, hogy mivel próbálja mentegetni magát? Az elv a lényeg, az erőszakra, nincs mentség. Persze, erősebb vagyok, de amikor megvédtem magam (lefogtam) rendőrt hívott, hogy megvertem. Szerintetek kinek hisznek a rendőrök?
2016. júl. 19. 23:52
 25/32 anonim ***** válasza:
Amúgy minek szórakozol ilyen hülye kérdéssel? Pontosan ez alatt van ugyanez a kérdés, csak női verzióban :D
2016. júl. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Tudom. Ő adta az ötletet, hogy én is rá kérdezzek.
2016. júl. 20. 00:18
 27/32 anonim ***** válasza:
Tehát úgy van, ahogy sejtettem, fiktív a történet. Így is lehet véleményt kérni.
2016. júl. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Tehát úgy van, ahogy sejtettem, a férfi nem számít. Így is lehet véleményt kérni. Csak nem jut vele semmire az ember, még így sem hisznek neki, tovább alázzák, és elbagatelizálják. Persze ha én vissza ütöttem volna, rámrohadna a műanyag lakat, és szidnátok egyfolytában. De egy nőnek ezt is lehet. Ő lehet agresszív, degenegált, nekik azt is szabad. Természetesen azért is mindig a férfi a hibás.

A nőkre nem lehet számítani, ha segítség kell, de egy férfit lehet támadni, azonnal ugranak.

Ha másért nem is, csak azért, hogy ebben biztosabb lehessek, érdemes volt ezt kiírnom.

Tudtam, hogy ilyenek (is) lesznek a válaszok, ezért nem írtam ki eddig. De most, hogy 2 azonos kérdés egyike, jó tükröt mutat.

2016. júl. 20. 08:04
 29/32 anonim ***** válasza:
Nem szabad általánosítani, ez legfeljebb a te tapasztalatod. Én például egyáltalán nem gondolom úgy, hogy a nőkre nem lehet számítani, nekem a feleségem az az ember, akire minden körülmények között számíthatok. Azt sem gondolom, hogy a nők agresszívak lennének, nyilván van köztük ilyen is (szerintem nem túl gyakori), de semmiképpen nem ez jellemző.
2016. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

#29 Akkor most te általánosítasz, egy nő alapján?

Találkoztam több nővel is, mert kellett volna más. De meggyőztek, egyik sem volt jobb, de rosszabb előfordult.

2016. júl. 20. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!