Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Igaz, hogy a férfiak általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiak általában nehezebben tudnak új életet kezdeni válás után mint a nők?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi ennek az oka?

2016. dec. 26. 22:05
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Az én környezetemben inkább az volt gyakoribb, hogy a nők léptek félre. Ismertem egy 45 éves nőcit, 15 éves házasság és 2 gyerek mellett foylamatosan csalta az urát.. Aztán már az volt az utolsó szög a koporsóra, mikor egy 20 éves sráccal álíltott haza az asszonyság.:D Az már a férjnek is úgy túl sok volt és beadta a válópert. A nők szerintem egyáltalán nem lépnek félre ritkábban mint a férfiak, sőt nőknél gyakori ok a megcsalásra a férj egyre gyengülő szexuális telejsítménye is.. Úgy 40-50 éves kor felé már elég sok férfi nincs a toppon szexuálisan (tisztelet a kivételnek), sok nő viszont igényli 40 felett is a rendszeres kiadós szexet, amit a férj már gyakran nem tud neki megadni. Olyankor gyakran újítanak be a nők egy 10-20 évvel fiatalabb csődőrt is akár, csak hogy meglegyen a pun.cinak ami jár neki... Elég sok ilyenről tudok.
2016. dec. 29. 03:21
 22/31 anonim ***** válasza:
Lehet azért amit 19 írt, azazhogy átlag felett keresek, mindenesetre nekem könnyű volt újrakezdeni.
2016. dec. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Igaz. Az okokat már leírták előttem.

A válással csak a nők nyernek, a gyerekek veszítenek, és az abszolút vesztes a férj.

Nem véletlen, hogy a legtöbb válást a nők kezdeményezik. Persze ezeket a nők sosem fogják elismerni.

2016. dec. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
63%

21-es válaszodban hülyülsz, ugye? 40-es impotens pasik? 20 éves pasik, akik 20 éves lányok helyett 40-esekkel dugnak? Nők elhagyják a férjüket a szex miatt? Mindig a faszik lépnek félre, mert nincs szopás, anál, hármas, ló, mindig nekik kell a friss hús, a fiatalabb a ráncos helyett.


Mondd már el, hol élsz, ahol ilyen aranyéletük van a 40es nőknek.

2016. dec. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

"Mondd már el, hol élsz, ahol ilyen aranyéletük van a 40es nőknek."


Nézz szét nagyobb társkereső oldalakon például... Elég sok ott a 40 feletti nő akik kapcsoaltban vannak ráadásul és titokban keresgélnek...


Komooyan gondolod, hogy a fiatalabbaknak nem kellenének, mikor odáig vannak értük? A szextárskeresőkön a fiatal pasasok nagy része idősebb nőt keres. Ezt nem én találom ki. Utána nézhetsz, ha van kedved.

2016. dec. 30. 02:57
 26/31 anonim ***** válasza:
43%

Ahogy írta valaki,a házasságok nagy része a férfiak félrelépése miatt megy tönkre.

Meg vannak a kivételes esetek...

40-es puncik a társkeresőn,oké,azt nézd meg hány házas faszi keres szeretőt!

2016. dec. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

"Ahogy írta valaki,a házasságok nagy része a férfiak félrelépése miatt megy tönkre."


Ezt te így látod, én meg másképpen látom. Ezen szerintem nincs értelme vitázni, mert mindkét oldalról vannak esetek bőven. Ha megkérdeznél pár elvált férfit erről, ők tuti másképpen nyilatkoznának mint te. Én csak azt írtam le amit a környezetemben és az ismeretségi körömben hallottam és tapasztaltam. Amúgy ha erről lenne is valami statisztika, ti nők azt sem hinnétek el úgy sem, mert az úgy is a gonosz férfiak műve lenne..


Részemről én ezt a vitát le is zárnám, mivel telejsen értelmetlen.

2016. dec. 30. 09:12
 28/31 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem...sokat gondolkoztam,ha en elvaltam volna,hat eve,mikor olyan tortent,hogy valni akartam,en meg azota is egyedul lennek.

A ferjem meg lehet,tobb not is elfogyasztotta volna mar..

Nekem ha egy rossz kapcsolatbol kilepek,nem kene egy ideig mas...de egy pasi nehezen birja szex,es " bejaroni" nelkul...

2016. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Bocs,bejarono akart lenni.

Sok igazat irtatok mar.De kerdezo,nem kell altalanositani.

Van huseges feleseg is,akit nem ertekelnek,bezzeg a riherongxy noknek kinyalxjak a picsxajat is.

En 29 eve huseges vagyok,de engem mar csaltak meg.

Ezert is irtam,nekem megegyszer mar nem kene ferfi sose...

2016. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
pont forditva a nő nyakán log a gyerek
2017. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!