Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Igaz, hogy a férfiak általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiak általában nehezebben tudnak új életet kezdeni válás után mint a nők?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi ennek az oka?

2016. dec. 26. 22:05
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

18-as hozzåszôló vagyok.

Azôta kimondták a válåsunk.Nekem senki ne mondja, hogy a magyar jogrendszer a gyereket ės az anyåkat vėdi.A fėlrekefėlő fėrfiak oldalán áll.

A volt fėrjem dupla fizetėssel mint az enyėm, mellette sajåt cėg ( ez csak 2 ėve, mikor munkanėlküli volt, jô volt, hogy eltartottam), közölte a bīrôságon, hogy el tudja a felesėgem tartani a gyereket, s a låthatåst pedig csak kėthetente egy dėlutánra igėnyli.

Engedtem a gyerektartåsbôl, mert a bīrô is azt mondta, hogy nem kerül sokba egy ôvodås gyerek.

Meg ne tiltassam a gyerektartåst, mert a " nyuszikåja"nagy csalådi håzat akar, nem lesz hitelkėpes.

Ezt nem tudtam ėn, hogy kell jôl megfejni egy fėrfit, szeretni meg kár volt.

Mire kell egy elvált anyuka?!Csak szexre.Köszi, ebből nem kėrek.Inkåbb a gyermekemmel játszom,,csinálunk programokat.

A tisztessėges,åtvert fėrfiaktôl elnėzėst kėrek, hiszen vannak.

2017. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!