Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Rossz párkapcsolatban élő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz párkapcsolatban élő, kisgyermekes édesanyák! Mennyire nehéz új társat találni 2 kisgyermekkel válás után?

Figyelt kérdés

5 év házasság, és 2 pici gyermek után válunk a férjemmel.

Mennyire nehéz új társra lelni kisgyermekes anyukaként? Fiatal édesanya vagyok, a legtöbben azt sem gondolják rólam első ránézésre, hogy gyermekem van.

Mennyire elfogadóak a férfiak, ha már van 2 pici gyermekem, pláne akkor ha nem is szeretnék többet?

Aki hasonló cipőben jár, szívesen fogadnám a tapasztalatait.



2017. márc. 4. 12:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon sokféle ffi van. Kolleganomet egy háromgyerekes miért hagyott ott a férje...

Szóval van remény,hidd el

2017. márc. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%
*háromgyerekes no-ert
2017. márc. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
28%
Egy suhancot a 2 gyereked melle harmadiknak talalni fogsz, akit kiszolgalhatsz szexszel,csomagolhatod neki a reggelit meg eltarthatod. Komoly, normalis egzisztenciaval rendeljezo, egyedulallo ffi nem kezd gyerekes novel,m nem akarja a megkeresett penzet mas gyerekeire kolteni,hanem majd a sajatjara. Meg kell alkudni a sorssal,kerdezo. Jah es tisztazni, h a gyerekeket az apjuk penzeli,ti tartjatok el, nem pumpolhato penzeszsakot ketesel.
2017. márc. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%
Hát van olyan, hogy szerelem. :) Ilyenekről nem beszélnek az előttem szólók de csak azért lehet mert megkeseredhettek a párkeresésben. Lesz szabadidőd majd, jó sok, járj társaságba és összehoz az élet olyannal, akivel klassz lesz.
2017. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%

Még a szerelmes ffi is meggondolja a kétgyerekes nőt. Mert ha van is annyi pénze, h eltartson egy kétgyerekes családot,ha van is annyi energiája, kedve, szabadsága, szabadideje, h két gyereket hurcoljon állatkertbe, angolra, cipőt venni, korcsolyát, biciklit, virrasszon a betegágyuknál, na az t biztos nem egy idegen faszi gyerkeivel szeretné megtenni, hanem a sajátjaival és nem fog lemondani a saját családról a nő gyerekei miatt. Mert ugye 4-et már necces eltartani, nevelni, iskoláztatni.


Szóval szerelem ide vagy oda, a egy felnőtt férfinél már bejátszanak az észérvek is.

2017. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
En nem alkudtam meg.Olyat kaptam amilyenrol almomban sem gondoltam volna h bevallal ket gyerekkel.Teny h szeretne idovel meg kettot.Mindketten aldozatokat hozunk ezert a kapcsolatert.
2017. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
32%
utolsó. ha neked áldozat ennek az embernek szülni akkor szereted egyáltalán? vagy csak kényelmes így?
2017. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted mindegy hogy 4gyereket nevelsz vagy 2t? Nagyon szeretem a parom es merhetetlenul tisztelem azert,amit vallal velunk.De neveltem egyedul ket gyereket es nem azert,mert en leptem ki a kapcsolatbol.Es neha belegondol az ember hogy milyen lehet ha 4gyerek utan lesz szerelmes majd a ferjed masba es 4gyerekkel hagynak ott a xarban.Ugyhogy nekem nem az a fo param hogy meg 2 terhesseg meg 2 szoptatasi idoszak,meg 2szer visszaintegralodni a munka vilagaba,tovabbi 10ev nem alvas es tarsai,hanem hogy lesz-e ott parom aki segit ebben,akivel kozosen vallaltuk mindezt.Ez nem csak annyi h potyogtatjuk a gyerekeket.Szeretnem ha apuka lehetne es azt is hogy en legyek az anyjuk,de sokan mondanak hogy inkabb lemondanak a szerelemrol, ha meg szulni kell hozza.(es koszonom nem kerek keretlen feltetelezgeteseket h biztos azert csalt meg a ferjem mert...).Ismerek olyan hazaspart ahol a sracnak azert nem lesz gyereke mert a felesege 42eves koraban egy 15eves kamasszal (elozo hazassagbol)koszoni jol van es mar nem akarodzik szulni.Probaltam meggyozni anyut h a ferje miatt vallalja be,a srac nagyon vagyik ra,nem lesz kozos bebi,DE ez mindenkinek egyeni dontese.Ne en legyek mar azert leonzozve meg golddiggerezve mert ki merem mondani h ez reszemrol aldozat.Bevallalom es valoszinuleg ugyanolyan jo anyja leszek mint a hazassagambol szuletetteknek,de ez nehez dolog.Mert velunk megtortent.A gyerek manapsag csak az anya eletre szolo dontese.Valas utan a ferfiak (ertem.h anyagi aldozat fejeben) vigan elnek tovabb.Tisztelet a kivetelnek aki fizikailag is jelen van a gyereke eleteben.
2017. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
52%

#18

Én is pont ezt akartam írni

2017. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
68%

6 évvel fiatabb férfival vagyok együtt, úgy hogy két kicsi lányom van.

Tény, hogy nem szeret főzni, de egy hang nélkül elmosogat, illetve a múltkor arra értem vissza a boltból, hogy vasal. :D (betegek voltak a lányok, így elmaradt a láthatás)

Eltartja magát, az albérletében patika tisztaság és rend uralkodik.

Ennyit a "minden fiatalabb pótanyut keres" elméletről.

2017. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!