Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak el? A férjem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak el? A férjem egy szemét. Eladja 2 lakását, hogy vegyünk egy házat, ahol lehetne gyerekünk, de házassági szerződést akar velem iratni vagy az anyja nevén legyenek a lakások. Én ki idő alatt dolgoztam otthon, mosom a gatyáját ki leszek semmizve?

Figyelt kérdés

Most komolyan. Hogy lehet valaki ekkora szemét. El jöttem otthonról anyukámhoz és azon gondolkodom váljak e el. Most ha már házastársak vagyunk akkor nem úgy lenne a normális ha mindennek a fele az enyém és ővé? Persze ez az én dolgaimra is vonatkozik, bár nincs túl sok de én nem iratnék vele házasságit az autómért pl. És ha valami közbejön én mehetek vissza mondjuk akkorra már 3 gyerekkel anyukámhoz a önkormányzatiba???? Ezek a lakások sem olyan nagy értéküek. Két 46 nm es zuglói lakásról van szó. mintha én el akarnám lopni.... Egyszerüen nem találok szavakat ez egy kis szemét...


elnézést az indulataimért, de most fel vagyok dúlva, nemrég volt a veszekedés.


2017. jún. 19. 21:03
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
58%
Okos ember a férjed. Mi az, hogy ha valami közbejön? Eleve készülsz a válásra? :D Meg miért veszed ennyire alapnak, hogy veled mennek a gyerekek majd? Pláne, hogy gyakorlatilag hajléktalan lennél.
2017. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
85%

Jolteszi!

Énis íratnék a lakásomról meg az autoról is. Bár nem tervezek házasodni.

n25

2017. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Krukutyán Levente ***** válasza:
81%
Micsoda szép szavak, ennyire ne szeresd ezt az embert. A szerződés mióta zárja ki a gyerek vállalást? Ki mondta, hogy nem lakhatnál ott, nem osztaná meg veled? Egyszerűen csak van esze és nem akar kisemmiződni, ha úgy alakul a dolog. Mi az, hogy te leszel kisemmizve? Eleve nem a te lakásaid azok. Sokan egész életükbe dolgoznak egy házért. Hülye lenne kockáztatni, hogy ezt akár el bukja. Az élet nem Andersen mese, nem minden kapcsolat tart örökké. Gondolt a rosszabbik esetre. Inkább örülj, hogy milyen értelmes férjed van.
2017. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
58%
Ha 3-év után "szemét" -'ne maradjatok együtt!
2017. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
97%

Az egész vihar a biliben.


Ugyanis ha a férjed a két lakását (ami magánvagyona) eladja és vesz az árából egy házat, akkor az minden házassági sezrzödés nélkül is magánvagyona marad.


Szóval teljesen mindegy, mit akar iratni vagy mit sem, te sosem kapnál részt a házból.

2017. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Ja értem, én csak arra vagyok jó hogy mossak meg gyereket neveljek, és semmit ne kapjak mi? még egy életben maradási biztinságot sem. Hát gratulálok a beteg világnézetedhez. Egy kis együttérzés sincs benned a nők felé!
2017. jún. 19. 22:38
 17/35 anonim ***** válasza:
84%
16: Mi az, hogy semmit? Ott van az elvileg "boldog" házasságod, beköltözhetsz a nagy házba, amit egyedül soha nem lennél képes előteremteni magadnak, gondolom a férjed többet keres nálad, szóval élvezheted a magasabb életszínvonal minden örömét. Ameddig a felesége vagy, de ilyen hálátlan hozzáállással szerintem nem sokáig.
2017. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Krukutyán Levente ***** válasza:
70%
Elég szomorú, hogy a férjed nélkül ezek szerint életképtelen vagy. Normális esetben önálló embereknek kéne házasodni.
2017. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
65%

"Ezek a lakások sem olyan nagy értékűek"....Akkor mit cirkuszolsz?...érthetetlen...

kb.30 millió minimum a két lakás:DDD


Gondolom még 20-as éveidben jársz...mit lepődsz meg...gyerekre én sem íratnék ilyesmit:DDD


Keress egy 100 éves gazdag és betegeskedő milliomost, hátha ott szerencséd lesz a gazdagságra, ha már csak az számít;)

2017. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
90%
Legszivesebben megkeresnem a férjed és simán be vágnám neki, ezt a sok gyönyörű jelzőt amivel illeted, remélem tudod hogy egy életképtelen kis nyomoronc vagy. Már megbocsáss de én ebből a pár mondatodbol már indulatosan érzem ki, hogy neked mennyi minden jár... Miért járna, jaaaa mosol főzöl és cseléd vagy. Gratulálok inkább kérj fizetést... Nézz magadba.
2017. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!