Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak el? A férjem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak el? A férjem egy szemét. Eladja 2 lakását, hogy vegyünk egy házat, ahol lehetne gyerekünk, de házassági szerződést akar velem iratni vagy az anyja nevén legyenek a lakások. Én ki idő alatt dolgoztam otthon, mosom a gatyáját ki leszek semmizve?

Figyelt kérdés

Most komolyan. Hogy lehet valaki ekkora szemét. El jöttem otthonról anyukámhoz és azon gondolkodom váljak e el. Most ha már házastársak vagyunk akkor nem úgy lenne a normális ha mindennek a fele az enyém és ővé? Persze ez az én dolgaimra is vonatkozik, bár nincs túl sok de én nem iratnék vele házasságit az autómért pl. És ha valami közbejön én mehetek vissza mondjuk akkorra már 3 gyerekkel anyukámhoz a önkormányzatiba???? Ezek a lakások sem olyan nagy értéküek. Két 46 nm es zuglói lakásról van szó. mintha én el akarnám lopni.... Egyszerüen nem találok szavakat ez egy kis szemét...


elnézést az indulataimért, de most fel vagyok dúlva, nemrég volt a veszekedés.


2017. jún. 19. 21:03
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
89%

Most lehet hü.lye vagyok de te a csupasz vala.gaddal (illetve egy autóval) vagy jelenleg háztartásbeli és fenn vagy azon akadva hogy a férjed a saját vagyonát nem akarja veled felezni?

Állítod hogy nem a pénz hajt és mégis épp azon merengsz ha most kiugrasz mennyit gombolhatsz le róla hogy a hisztiről már ne is beszéljek. Egyrészt felnőtt emberek ezt meg tudják beszélni másrészt a felnőtt emberek nem rohannak haza ha gondjuk támad a párjukkal harmadrészt a felnőtt emberek nem tartatják el magukat. Na ennek fényében érdemes lenne újragondolni a dolgaidat.

2017. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
86%
Tehát azért, amiért te szülsz, főzöl, mosol takarítasz és költöd a férjed keresetét közben, alanyi jogodnak érzed, hogy ha elváltok, kilököd őt a saját házából, amiben minden pénze benne van, és te egyedül a gyerekekkel szeretnéd elfoglalni, amíg az akkor már volt férjed megoldja valahogy a megélhetését? Gondolom a gyerektartást meg majd követeled. Meg akkor miből fogsz megélni? Miből tartod fenn azt a nagy házat meg a gyerekeket? A gyerektartásból, mi? A volt férjed meg gürizzen és lakjon munkásszállón nyugodtan.
2017. jún. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
82%
Na kitrollkodtad magad kisfiam(kérdező)?
2017. jún. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
98%

Aranyom. Ameddig együtt vagytok az egész hóbelebanc a tied is, kaptad hozzá a férjedet. Ha nem kell a férjed a vagyona se kelljen. A normális nők nevében meg a qrva anyád, hogy a hozzád hasonlók miatt vannak benne ugyan abban a skatulyában amiben te meg a köpedék fajtád.

30/f

2017. jún. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
60%
Váljatok el, kíméld meg a férjedet saját magadtól! Ebből már szerintem ő is látja, hogy te csak a pénzre mész. Még ha vagyonszerződést köttök, akkor is járna neked a válás után a gyerek-, és asszonytartás amiből vígan megélnél.
2017. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
67%

"akkor is járna neked a válás után a gyerek-, és asszonytartás amiből vígan megélnél."


MEgint egy hülyeség: MO-on asszonytartás nem jár (néhány kivételes esettöl eltekintve, de itt ilyenröl szó sincs), a gyerektartásból meg megélni nem igazán tud senki.

2017. jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
95%

zugló azért nem olyan olcsó, ha jó helyen van a lakás.

amúgy meg, jól teszi a férjed, ő lakása, neked semmi közöd hozzá.

2017. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, a te fajtád miatt terjeng a nőkről a gold-digger előítélet...
2017. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, szégyelld magad...
2017. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
94%
Hát te kisemmizve semmiképp nem lennél, mivel most sincs semmid. Más kérdés, hogy szerintem csak annak szabad házasodni, aki nagyjából haláláig kívánja a másikkal eltengetni életét, valamint aki felfogja, hogy a házasság gazdasági közösség is. Nektek a férjeddel nem lett volna szabad összeházasodnotok.
2017. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!