Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak el? A férjem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak el? A férjem egy szemét. Eladja 2 lakását, hogy vegyünk egy házat, ahol lehetne gyerekünk, de házassági szerződést akar velem iratni vagy az anyja nevén legyenek a lakások. Én ki idő alatt dolgoztam otthon, mosom a gatyáját ki leszek semmizve?

Figyelt kérdés

Most komolyan. Hogy lehet valaki ekkora szemét. El jöttem otthonról anyukámhoz és azon gondolkodom váljak e el. Most ha már házastársak vagyunk akkor nem úgy lenne a normális ha mindennek a fele az enyém és ővé? Persze ez az én dolgaimra is vonatkozik, bár nincs túl sok de én nem iratnék vele házasságit az autómért pl. És ha valami közbejön én mehetek vissza mondjuk akkorra már 3 gyerekkel anyukámhoz a önkormányzatiba???? Ezek a lakások sem olyan nagy értéküek. Két 46 nm es zuglói lakásról van szó. mintha én el akarnám lopni.... Egyszerüen nem találok szavakat ez egy kis szemét...


elnézést az indulataimért, de most fel vagyok dúlva, nemrég volt a veszekedés.


2017. jún. 19. 21:03
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
84%

Ha a 2 lakás ami a férjedé, az ő házasság előtti vagyona, akkor igaza van. Arra íratja az ezekből vett házat akire ő akarja, semmi közöd nincs hozzá.

Látszik a felháborodásodból, hogy jó döntés volt részéről ez a dolog, így megtudta milyen is vagy valójában. Fáj, hogy nem kapsz olyasmiből tulajdonjogot amihez semmi közöd? Milyen alapon? Minek a felét követeled te????? Egy fityinget nem tettél bele, szóval nincs semmi okod a rinyálásra. Azért akar papírt/ illetve hogy az anyja nevére kerüljön a ház, mert sejti, hogy egy válás esetén követelőznél alaptalanul. És nem kislány, a házasság előtt szerzett vagyonára nem fájhat a fogad. Illetve fájhat, csak nem fogsz kapni belőle semmit, mert nem jár.


Nem tudom hová tette a férjed az eszét, hogy elvett egy ilyen pénzéhes hisztérikát.

2017. jún. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
51%
Ezaaz, így kell könnyen vagyont szerezni (hogy jó helyre teszed a s..ged)! Szerintem válj el, amíg nincs gyerek! Próbálj egyedül, vagy valakivel (leendő pár) közösen megdolgozni azért a vagyonért! Mi is ezt tesszük...gyerekek mellett szépítgetjük a közös házunkat ami ugyan hiteles, és rengeteg áldozatot hoztunk még ígyis érte! Hatalmas munkánk van benne már eddig is, és nagyon fogjuk becsülni ha készen lesz! Ha ebbe így belemész, akkor nagy sansz van arra, hogy mehetsz az utcára...vagy gyerekekkel vagy nélkülük (ebben nem vagyok jártas)!valahol megértelek (az aggodalmat, hogy így merjen-e valaki családot alapítani), de a férjedet is megértem!
2017. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
83%
tudod hogy az enyém a házunk fele a férjemmel? én hordtam hozzá a téglát a saját kezemmel és tettem fel a cserepeket,kevertük a betont,festettem,vakoltam is,a kert is 90%ban az én munkám. a belem kidolgoztam azért a házért. és ez így van jól. és te? azon kívül hogy vinnyogsz meg fel vagy háborodva,mit csinálsz?
2017. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit képzelsz? Igen, mehetnél vissza, annyival amennyivel jöttél illetve amit együtt szereztetek annak a felével, de nem ám az ő saját vagyonával. Amit ráadásul sanszos, hogy a szülei segítségével szerzett. Más pasi már kivágott volna ezekért a megnyilvánulásaidért. Nem Vagy köteles mosni rá, neki ugyan annyi joga van mosni, mint Neked. Normális pasival meglehet beszélni kinek mi a feladata a háztartásban, pénzkeresésben. Ha meg azt akarod, hogy a házimunkát forintosítsák, akkor élettársi viszony kell, ott forintosítják. Az ilyen nők miatt terjedt el, hogy a nők csak arra mennek, hogy a pasival anyagilag jól járjanak. Ha igazán Őt szereted és nem a pénze kell (bár itt egyértelmű, hogy azért kell férj, hogy pénzt teremtsen Neked), akkor nem hisztiznél a szerződésen, amit teljesen igazságos részéről. Ha majd örököl még annak is kellene a fele nem? Hát persze, még jó, hogy a törvények azt alaposan védik. Az így sem úgy sem lenne a Tiéd, az csak egy plusz védelem,hogy szerződést akar vagy az anyja nevén legyen. Teljesen jogosan. A házasság előtti vagyok, házasság után is külön vagyon marad, ingatlan esetében( az autó is) a helyébe lévő vagyon is külön vagyon marad. Tehát ha eladja a lakásait és mondjuk abból közösen is vesztek, még akkor is ha Te abba adsz pénzt, azaz érték amit ő bele tett, az külön vagyon marad és tök mindegy kinek a nevén van. Persze lehet olyan szerződést csinálni és úgy bejegyezni, hogy 50-50 akkor is,de ki az a hülye. Nem kisemmizve Vagy, csak nem kapod ami nem a Tiéd, amihez semmi közöd.
2017. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
47%
Férjed helyében kivágtalak volna, mint azt a bizonyos macskát. Kinek képzeled Magad? Még Te Vagy felháborodva? Itt csak a férjed háborodhat fel és még saját magát is szidhatja, hogy egy ilyen pénzéhes libát vett el. Legalább most felnyílt a szeme, milyen egy számító nőt vett el. Szépen maradj is anyukádnál, válj el, és a férjed reméljük talál egy becsületes, jólelkű nőt, Te meg vadász csak a belek pasikra.
2017. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!