Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem válni akar, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem válni akar, én nem, még mindig szeretem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat. Nem részleteznék semmit, a lényeg, hogy a tapasztalati oldala érdekel a dolognak, mennyire van értelme harcolni (mindenhogy fogok csak érdekel), nem történt semmi eget rengető dolog közöttünk, sokat veszekedtünk, én eléggé túlvállaltam magam (munka, egyeteme, jócskán besegítettem házimunkába, csecsemőgondozásba is) emiatt ideges, rosszul kezelhető ember lettem, sokat kiakadtam, sokat veszekedtünk egy csúnyább veszekedés után nem volt hajlandó békülni, nem hajlandó megbeszélni, neten közölte a válást (én szakításkor elköltöztem) Mit tehetek, szeretem őt, tanácstalan vagyok, nem tudom hol folytassam így az életem, mindent értük tettem az elmúlt 7 évben.
2017. szept. 1. 18:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
45%

"Mindent megadtam nekik, sosem ittam, sosem volt hiány pénzből, biztonságból, egyszerűen túl sok feladat hárult rám és nem tettem időben ellene ez volt a nagy hibám, de nem érzem hogy az a megoldás hogy mindent eldobjunk. "


Mondták már, hogy nem minden a pénz? Egy szerető pihentető együttlét a családi légkörben ezerszerte többet ér, mint az a sz..ros pénz.

Mi az a mindent megadtál neki? Anyagiakban, vagy anyagiak nélkül is?

Mennyit beszélgettetek őszintén egymással? Mennyit foglalkoztatok egymással, mennyit öleltétek egymást?


A megoldáshoz két ember szükséges. Ha ő nem akarja, akkor nincs mit tenni.

2017. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nem akartam részletezni, a mindent megadtam igen ezt takarta. Anyagi biztonság volt, segítettem ha kérte ha nem akkor is mindig felajánlottam. Töltöttünk nagyon sok időt együtt, hármasban. Kettesben nem igazán sikerült, mert ő nem akarta senkire bízni a kicsit. Ezt sem erőltettem, mindenben türelmes voltam.
2017. szept. 1. 19:11
 13/29 anonim ***** válasza:

Akkor mondd már meg nekem őszintén, miért erőltetsz egy kapcsolatot, aminek már nincs jövője?

Ha te állításod szerint, megtettél mindent, ő kevésbé, akkor meg mi itt a kérdés?

Ő meg másképp látja biztos a dolgokat.

Rendezzétek le egymás között úgy, hogy a gyerek lehetőleg ne nagyon sérüljön, mert 100%, hogy fog sérülni, de kérdés az, hogy mennyire.

2017. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Figyelj, egyrészt azért erőltetem, mert szeretem és ő is azt mondta szeret. Másrészt mert sok mindenen keresztül mentünk együtt, durvább dolgokon is, mint ez a mostani. Harmadrészt, az elmúlt 7 évben, mindenem odaadtam ezért, mindenem a jövőnkről szólt, nem tudok elölről kezdeni mindent ennyi áldozat után úgy érzem. Negyedrészt: nem kaptam igazi választ hogy miért akar mindent feladni. Ha rossz apa vagy férj lettem volna könnyebben elfogadnám.
2017. szept. 1. 19:17
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet,hogy miközben te mindent megtettél azért hogy ne szenvedjetek semmiben hiányt,ő valaki mással megismerkedett,illetve..érted mit akarok mondani!?Ha igy van ahogy írtad,hogy sokat segitettél,kivetted a részed a családi dolgokból,dolgoztál..stb,es tudja szereted,es ő is szeret,szerintem adj magatoknak időt!Talán ha hagyod gondolkodni,azt veszi észre nem erőlteted,hanem elfogadod (miközben tudja hogy szereted,es semmit nem szeretnél jobban mint vissza kapni őket) akkor talán radöbben elveszít,elveszített!Igy most kicsit élvezi a helyzetet,hogy kaparsz utana!Van valaki aki batoritja ezekben a döntésekben,mint a költözés meg ilyenek???
2017. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
52%

Attól, hogy még azt mondta, hogy szeret, attól még nem biztos, hogy folytatná is a kapcsolatot. Még a megszokás ott van benne, attól még most szerethet, hogy nem tudja veled elképzelni továbbiakban a jövőjét.

Jobb lesz, ha elfogadod, hogy valami akkor is megtört, ami az eddigieknél is durvább és helyrehozhatatlanabb. Nem kell lázadoznod, mint egy tinédzser kisfiú.


" mindenem a jövőnkről szólt,"????????

Édes jó istenem!!! Akkor te nem is éltél igazán a jelenben, mindig akkor máshol jártál.

Tanuld meg egy életre: MOST A JELENBEN élj!! A múlton már nem tudunk változtatni, a jövőt pedig nem ismerjük, folyton változik, egyedül, ahol vagy, az a jelen, ebben kell cselekedni, ebben kell élni.

Mit foglalkozol a jövővel, mikor a jelenben vannak a problémáid? A jelenben élsz, a jelenben van egy gyönyörű kisgyereked, nem a jövőben.


" Negyedrészt: nem kaptam igazi választ hogy miért akar mindent feladni."

Ha nem akarja elárulni, akkor fogadd el, mást úgysem tudsz csinálni. A válás az már csak a jéghegy csúcsa. A problémák már megvoltak, biztos nem vetted észre.

2017. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Hagyd egy kicsit. Hadd legyen egyedül, es akkor eldől, hogy hianyzol-e neki, vagy sem. Ha egyedül könnyebb neki, jobban erzi magát, mert annyira sok volt a feszkó köztetek, akkor ez a vonat elment.
2017. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
54%
Majd ha nem erolteted,ha tiszteled szereted annyira,hogy elfogadod a donteset,ha adsz neki időt,adsz magadnak időt,ha adsz teret annak,hogy hiányozhassatok egymásnak,sok minden kiderülhet!
2017. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
31%

1. szerintem a volt feleségednek van valakije, (tudom nincs)

2. volt feleséged

3. légy méltó a férfinemhez és méltó módon viseld a válást

4. 7 év nem a világ, jön majd más

5. vagyis ha fejen állsz ennek akkor is vége

2017. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ha már nem laksz ott egy ideje két eset lehetséges 1. Rájőtt hogy nélküled mennyivel jobb. 2. Van valakije. Hidd el ha egy nő elszakítja a gyerekét az apjától annak komoly oka van. Szerelmes másba vagy megcsalták/bántalmazták
2017. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!