Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 14 évi házasság után párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évi házasság után párom bejelentette, hogy ez így nem mehet tovább, elégedetlen velem és az életünkkel. Az egyik fő ok, hogy már nem tetszek neki, meghíztam. Van innen kiút?

Figyelt kérdés

Tudom én is, hogy már nem az vagyok mint régen. De két gyermek után és az évek múlásával egyre nehezebb fogyni.

Júniusig kialkudtam valamiféle haladékot, ne iskolaidőben rontsunk rá ezzel a gyerekekre... néha úgy tűnik, ha sikerülne addig lefogyjak és még pár dolgoban változtatni maradna. Volt már így más is? Most úgy érzem megérné mindent megtenni, ha kicsit kevésbe bántóan fogalmazott volna... vajon lehet-e ebből még normális kapcsolat? Lefogyni ígyis-úgyis megpróbálok de nem tudom ringassam-e magam ábrándokba, hogy ez még működhet-e... nagyon megbántott, azt hittem több volt köztünk ennél.


2018. febr. 6. 15:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Én lefogynék, és keresnék egy jobb pasit.
2018. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat: Ugyanez a helyzet, elégedetlen és az egyik fő ok, hogy meghíztam. 10 kiló volt rajtam, azt le is dobtam. És mi történt? Semmi. Mivel rám unt, a mínusz 10 kiló ellenére sem lelkesült nagyon fel. És engem pedig piszkosul megbántott. Egy darabig még görgettünk a rossz házasságot, én mindenben próbáltam változni, alkalmazkodni, de csak annyi lett, hogy éveket pazaroltam el az életemből. Aki 10 kiló felesleg miatt nem szeret, az nem szeret.
2018. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
12, köszi a választ. ettől félek én is... ha nagyon gürizek, hogy megfeleljek még nagyobb lesz utána a csalódás. próbálom nem beleélni magam, mint egy előző hozzászóló ajánlotta de hát ez nem olyan egyszerű. És persze a gyerekek... amúgy is érzékenyek mostanában. Persze a kellemetlen otthoni hangulat sem tesz jót nekik.
2018. febr. 6. 18:14
 14/32 anonim ***** válasza:
0%
en ismerek olyan.nőt akinek szépen szolt a párja ,az sem tetszett mert lusta volt fel emelni a seggét es valamit tenni is erte.mindig azt mondta ő szült és kész.ami ugye nem jogosit fel arra .hogy eltorzulj,.gondolom a kérdezőn nem 10 kilo van mert azert nem hinnem h szol egy pasi csunyan
2018. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Nalam ugyanaz mint 12-esnel.

Eloszor fel evvel a szules utan unt ram, pont mikorra visszafogytam az eredeti sulyomra. Utana masik gyereknel detto, aztan be kellett latnom hogy tökmindegy 62 kg vagy 82kg vagyok, ha nem szeret akkor nem szeret. Neki alapbol kellett folyton az inger masoktol, hogy meg van ra kereslet.

Aztan beleuntam otthagytam es lett egy normalis parom :-)

2018. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ez csak olyan mint az új cipő ! A régiből átbujsz az újba ... Kényelmes ..
2018. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Engem 55 kilósan hagytak el,úgyhogy...aki nem szeret,az nem szeret.A súlyod csak kifogás.Persze próbáljon meg az ember csinos lenni (lehet azt 10 kg plusszal is egyébként) de amikor az ember szül 2 gyereket benne van a pakliban,hogy megváltozik a teste,
2018. febr. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk ugyanez a helyzet. Illetve volt. Sikerült egy jó programot találnom, amivel lefogytam eddig 10 kilót, de még további cél is van. Megnőtt az önbizlmam és leszarom a fejét. Most mondogatja, hogy jól nézek ki. De valahogy nincs érzés. 18 éve vagyunk együtt, sok év alatt annyit veszekedtünk, meg annyiszor bántott szóban ( nemcsak a súlyom miatt), hogy kihűlt a házasságunk. Szeretem, mint a gyerekem apját, de nem mint férfit, mint férjet. Baromi nehéz ezt elfogadni.
2018. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 omba ***** válasza:

Nem lehet ebból normális kapcsolat, a mert azt nem kilóra mérik.

Az meg vicc, hogy 15 kiló nem volt sok neki, a 20 meg sok...

Elkezdett sportolni és összejött egy fitness-ladyvel, szerintem ennyi a történet.

2018. febr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
világos pillanataimban érzem, hogy nincs ennek így már értelme, mégsem tudom rászánni magam semmi végleges lépésre (sőt néha azon kapom magam, hogy próbálok mindeféle eszközzel időt szerezni magamnak/magunknak). vajon mennyi időbe telik, hogy tényleg lépni tudjak... ? közben mennek a beszólások, megalázások... megsértődök, visszavonulok, pár nap és megint kezdem elölről az önámítást.
2018. febr. 14. 15:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!