Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma kezdem a 90 napos diétát....

Ma kezdem a 90 napos diétát. Ha nem reggeliztem az baj?

Figyelt kérdés
mert már nincs időm rá, hogy vegyek gyümölcsöt, de minden más van (ebédre csináltam húsos kajcsit). de holnaptól reggelizek csak ma nem tudok. nagy baj így elkezdni? vagy annyira nem számít még az első nap? de ma mindenképp elakarom kezdeni....
2010. júl. 26. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár reggelizni kell, egy kihagyott reggeli nem a világ. Egy nap alatt sem meghízni, sem lefogyni nem lehet.


Ami viszont nagy baj, hogy te is bedőltél enneka 90 napos hülyeségnek. A fogyókúra lényege a szénhidrátfogyasztás csökkentése (nem megszüntetése!).

A 90 napos alatt viszont 4 napból 3 napon csak szénhidráttal tömöd magad, egyedül a fehérjenapon táplálkozol kb. normálisan. A keményítő és a gyüm.cukor is szénhidrát.

Egy csomó embernek a 90 napos alatt derül ki a cukorbetegsége, nem véletlenül.

2010. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de szerintem nincs igazad. sok ismerősöm csinálta már, mindenfélét lehet enni benne. húst, zöldséget, gyümölcsöt, tojást, sajtot, tejet, tésztát, sütit, csokit és még sorolhatnám. én sok helyen utánaolvastam, hogy mennyire egészséges, mennyire ajánlják, ki mennyit fogyott, kinek mennyire vált be és általában a válaszok 90 %-a pozitív. szóval szerintem jobb, mint egy olyan diéta, ahol az ember koplal és csak vizet iszik meg répát majszol egész nap. és különben is. a mai világban mi az egészséges? és hány ember él egészségesen? kb 20%? talán még annyi sem. szóval én maximálisan mellette vagyok.
2010. júl. 26. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:

lényegtelen, hogy nekem igazam van-e

a lényeg az eredményben lesz - te viseled a következményeket


igazad van, ma már a legtöbb dolog egészségtelen, de azok között is ki lehet választani a legkevésbé egészségtelent

de ez a "diéta" kb. egy szinten van a koplalással, vagyis egyikre sem beszélnélek rá


attól, hogy a finomított lisztet és cukrot szénhidrátnapon eszed, még ugyanolyan egészségtelen, mintha diéta nélkül eszed, és ugyanazokat a következményeket okozza a szervezetben, vércukorszint és elhízás tekintetében

attól, hogy "lehet" enni, még nem lesz egészséges és nem fog kevésbé hízlalni

2010. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bubuzéla ***** válasza:

alapismeretek: [link]


A 90 napos meg agyrém. Egyszer láttam egy ilyen blogot, egész nap mákos tésztát, meg süteményt evett. Ez valami hízókúra?

2010. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!