Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétával kapcsolatban...

90 napos diétával kapcsolatban segítenél?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ha hétfőn elkezdem, akkor augusztus végére mennyit lehet fogyni? Persze mellette napi egy/másfél órát tornázom. Kb. 5-6kiló plusz van rajtam. A torna mellett azért gondoltam erre a diétára, mert magamtól nem tudom mit lehetne enni és mit nem. Meg ez a diéta egész betarthatónak tűnik.

Ja amúgy 173cm és 59kiló vagyok, ha ez számít valamit.


2010. júl. 29. 20:45
 1/7 anonim válasza:

Azt nem lehet megmondani, h mennyi fog lemenni,mert mindenkinél más. Én 2 hónap alatt 7 kilót adtam le ezzel a diétával.(164 cm,65ről fogytam le 58-ra)

Csak a diéta után is oda kell figyelned, mert rám visszajött minden,sőt még több is.

Sok sikert!

2010. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, az igaz, hogy nem lehet pontosan előre megmondani. Akkor inkább tapasztalatokat várok, hogy egy hónap alatt ki mennyit adott le és mennyiből. :)
2010. júl. 29. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező megadhatta volna az életkorát! a legtöbb testtömegindex kalkulátor szerint a testsúlyod ideális.

ha nem vagy elégedett az alakoddal érdemes látogatást tenni a helyi futópályán futási célból:)

attól szépen mennek a kilók

2010. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 168 cm vagyok és 67 kiló, és nekem sem kell diétáznom. A kérdezőnek meg végképp felesleges.
2010. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Malaboy ***** válasza:
Ha diétázol, akkor se ezt abaromságot ! Légyszíves ! Teseakarsz 2. típusu cukorbeteg lenni igaz ?
2010. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem nagyon ismerem ezt a diétát, csak olyan sokan csinálják, hogy gondoltam hatásos lehet. Amúgy lehet, hogy így magasság meg súly alapján nem tűnik úgy, hogy diétáznom kéne, de egy éve 52-53kiló voltam és úgy jobban éreztem magam, és ezt szeretném visszaszerezni. :)

Ja amúgy 20éves vagyok.

2010. júl. 30. 15:05
 7/7 bubuzéla ***** válasza:
Az odáig ok, hogy valahogy fogsz 90 nap alatt, de mi lesz azután? Olyan életmódot csinálj, amit egész évben tudsz csinálni, ne ilyen drasztikust,
2010. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!