Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Körülbelül mennyi idő alatt...

Körülbelül mennyi idő alatt fogyhatok 10kgt ?

Figyelt kérdés

Kb 10 kilótól szeretnék megszabadulni, mennyi idő alatt lehetséges?

20/L 155cm 64kg

Heti 4x 1óra kardió segít? Nyilván nem menne egyből szerintem 1 óra, de aktuális célként 1 órát gondoltam, hogy illene mozognom.


2020. okt. 28. 15:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%
Én 2 hét alatt lefogytam 10 kilot adkins diétával, úgy hogy mindent kiszűrtem az étrendemből ami ami növényből van. Köztük a kávét, teát, fűszereket és a többit. Kegyetlen nehéz végig csinálni főleg az első 3-4 nap a nehéz aztán már hozzá szokik az ember. Csak ilyeneket ettem hogy szalámi, sajt, tojás, ezekből is minimálisat. Szóval lelehet dobni 10 kilót két hét alatt is, saját tapasztalat de ember próbáló feladat. Annyi jó hogy mozogni nem muszáj mellette, de rá segít az is.
2020. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt akár 5-8 kilót is, ha elhagyod a szénhidrátokat (liszt, cukor, keményítő) és rendszeresen aerob mozgásokat végzel!


https://www.youtube.com/watch?v=hqTeNOoR1_o

2020. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó két válaszolónak is:) bár 2 hét alatt 10kg fogyást kihagynám valószinűleg visszahíznám amint elkezdenék emberként enni :D meg nekem a kávé a szerelmem szóval azt soha semmiért nem hagynám el:))
2020. nov. 7. 21:08
 14/15 anonim ***** válasza:
Én a kávét azért ittam, hogy jobban pörgesse az anyagcserémet. Ha meg nem tudtam aludni, akkor elmentem futni! Ha engem kérdezel, nekem a kávé nem szólt bele a dologba, sőt még jobb lett tőle! Ami tuti fix, az a lisztes-cukros ételek elhagyása és a mozgás! Ennyi a nagy tudomány! 10-20 kilókat lehet így ledobni pár hónap alatt! (Ha következetes vagy!)
2020. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Naagyon szépen köszönöm a válaszod, megnyugtattál ezzel:)
2020. nov. 10. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!