Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyi idő alatt...

Körülbelül mennyi idő alatt fogyhatok 4-5 kg-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, sokan kérdeztek már hasonlót, és ezért elnézést kérek, de leírtam, hogy konkrétan milyen feltételekre vonatkozik a kérdésem:

19 éves vagyok, 165 cm, 55kg. Ez nem olyan sok, tudom, de alkatilag olyan vagyok, hogy ebből 3-4 kg már felesleg(has,derék főleg), és nem szeretném kivárni, hogy több is legyen.

Nem rég kezdtem új étrendet(nem eszem kenyeret, cukrot, helyette puffasztott búza, sovány tejtermékek, natúr csirke, párolt hal, sovány felvágottak, gyümölcsök, párolt vagy nyers zöldségek, főtt tojás, édesítős puding, kávé, sok ásványvíz). Emellett heti 7-szer Rubint Réka torna, általában másfél óra, ha sokat kell tanulnom 45 perc.

Arra lennék kíváncsi, hogy ilyen életmód mellett körülbelül mennyi idő alatt megy le az 5 kg? Ha fogyás után marad az étrend, de kevés barna kenyeret, barna cukrot(csak mert sztem az édesítő nagyon egészségtelen) és tésztát is eszem,valamint napi 30-45 perc tornával tartós lehet az eredmény?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. márc. 24. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
~2 hónap, igen
2011. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
15%
Ha a 165cm-hez sok az 55kg akkor hánytasd magad,és 1-2hét alatt lemegy.
2011. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Második válaszoló: Hogy lehetsz ennyire szerencsétlen bunkó? Attól még, hogy te hájad disznó vagy, nem kell azoknak beszólogatni, azokat, akik kevesebb súlyból szeretnének leadni..


Kérdező: Szerintem nagyon jó, amit elkezdtél, és heteken belül fogod látni a változást. Én is hasonló helyzetben vagyok, 165 cm vagyok, nyáron 59 kg voltam, és télre lefogytam 53-ra, sport nélkül, meg is látszott, mert 53 kilósan is úgy éreztem, hogy van rajtam egy csomó felesleg.

Elkezdtem fogamzásgátlót szedni, a súlyom felugrott 57-re, aztán elkezdtem az egészséges módszerrel fogyózni, kb úgy étkezem, mint te, és én is minden nap RR-t csinálok, bár én csak fél órát, de azt keményen lábsúllyal mindennel, és most 56 kg vagyok, de 10000X jobb alakom van, mint 53 kilósan volt. És jól is érzem magam, teljesen meg vagyok elégedve, de azért folytatom, még 1-2 kiló mínusz nem fog megártani:)

2011. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja, és 19/L (elnézést a hibákért, de már késő van és álmos vagyok, talán így is érthető lesz:))
2011. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, mikor sport nélkül, csak egészséges étrenddel fogytál 53ra, milyen volt a tested? Mondod ugye hogy a sporttal szebb lett, még ha kilóban több is, de az 53 kilós éned se volt csúnya meg ilyesmi, igaz?
2011. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak szeretném felhívni a figyelmét, hogy direkt kiírtam, hogy TUDOM HOGY NEM OLYAN SOK, de NEM SZERETNÉM MEGVÁRNI, HOGY TÖBB LEGYEN. Szerintem a leírtakból az is kiderül, hogy nem egy két hét alatt szeretnék a szervezetem tönkretevésével elérni olyan eredményt, ami nem tartós. Ha ezt rendesen elolvastad volna, tudhatnád, hogy a kérdésem arra vonatkozott: HOGY EMELLETT AZ EDZÉS ÉS ÉTREND MELLETT mennyi idő alatt fogyhatok le. Egyébként meg hiába, hogy a testtömeg index alapján meg a józan ész alapján nem sok a 165 cm-hez az 55 kg, még nem biztos, hogy tökéletes az alakom.
2011. márc. 25. 09:31
 7/9 A kérdező kommentje:
A többi válaszolónak pedig köszönöm!
2011. márc. 25. 09:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne csináld a Rubint Rékát minden nap! Kell a pihenés az izmaidnak, legalább két pihenőnap hetente.


A második hozzászólónak pedig gratulálok, kommentje széles látokörre, magas érzelmi és egyéb intelligenciaszintre utal. Meg menő is!

2011. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egy idő után ne nézd a kilókat, mert az izom többet nyom mint a zsír...ezért is néz ki az egyik válaszoló azt hiszem 56 kilósan jobban mint 53 kilosan:)

amugy jo ahogy csinálod:) én csak pár napja kezdtem el futni és ennél azért másképp étkezni (igyekszem minél kevesebb cukrot és szénhidrátot enni, sok vizet inni) és mozgog minden nap és már látom a változást..nem sok még a változás, de valamennyi nekem már látszik:)

én is körübelül 5 kilotol szabadulnék meg...bár nem annyira nézem...majd inkább a centiket....hisz az izom többet nyom a zsírnál:)

22L

2011. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!