Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így körülbelül mennyit fogyhat...

Így körülbelül mennyit fogyhatok 4 hét alatt?

Figyelt kérdés
Napi 900 kcal fölé nem megyek, 3 liter vizet inimum megiszom és mályvateát is iszom mellé. Az ételek csak és kizárólag zöldségek, alacsony kalóriatartalmú gyümölcsök és fehér húsok. Naponta kétszer csinálok 3x20 felülést, 3x20 páros lábemelést és 3x20 oldalra döntést.
2012. márc. 10. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
900/1000 kalória lehet hogy kevés. attól függ hogy hányéves vagy nő/férfi-e,mennyit mozogsz naponta. A torna az kevés lesz. többet mozogj. minimum félórát mozogj.
2012. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha eddig megettél 3000 kcal-t /nap, akkor sokat fogyhatsz, hiszen jelentősen visszaesik a bevitt energia. DE: a tested ilyenkor takarékra vált, minden cseppet elraktároz, nagy a veszély, hogy izomból fogy többet, így ezzel nem érdemes próbálkozni.

Számold ki, mennyi az alapanyagcseréhez szükséges energia, és aszerint határozd meg a fogyást.

[link]

[link]

Itt kiszámíthatod, mivel, mennyi energiát használsz fel.

Heti 0,5-1 kg az elfogadható (inkább fél), annál többel zavart okozol a szervezetednek.

Sok sikert! :)

2012. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

tényleg elfelejtettem odaírni... lány vagyok, 21 éves. már 2 hónapja napi 1200 kalóriát ettem maximum. eddig fogytam 15 kilót. tornázni eddig egyáltalán nem tornáztam és ülőmunkát végzek.

2012. márc. 10. 12:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha 2 hónap alatt 15 kilót fogytál, fordulj orvoshoz, amígy tudsz járni, mert ha tényleg megcsinálod 1 hónapig a 900 kalóriát, már vinni fognak.

Mit szeretnél? Maradandó egészségkárosodást? Veseleállást? Meddőséget? Cukorbetegséget?

Tényleg megér ez neked ennyit?


Meddig csinálod? Csak azért kérdezem, mert ha megjön az eszed, úgyis visszahízol. Csak sajnos az a magadnak okozott betegségeket már nem fogja elmulasztani.

2012. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

annyit fogytam és simán tudok járni :)

még így is van rajtam legalább 15 kiló súlyfelesleg. vitaminokat is rendszeresen szedek.

2012. márc. 10. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fogytál ezzel a módszerrel, de azt tudnod kell, hogy napi 1200 kalória alatt koplalásnak minősül, ami pedig azt jelenti, hogy amint leállsz a diétával, visszajönnek a kilók.

Másrészt a mályvatea hashajtó hatású, tehát nagyjából feleslegesen szeded a vitaminokat.

Harmadrészt és leginkább ha ennyire mindent megvonsz a szervezetedtől, az az izomzat leépülésével is jár. A szívedet mi mozgatja?? Bizony, izom! Ezért mondták az előttem szólók, hogy ebbe bele is halhatsz!

Sokkal hatásosabb és egészségesebb (tartósabb is) a lassú fogyás.

2012. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LucyHm válasza:

Sziasztok!


Igazából a Mályva tea akkor káros ha sokáig issza az ember, 1 hónap után ki kell hagyni pár napot, hogy ellásd vitaminnal a szervezeted, ugyanis a tea nem enged felszívni a vitamintól kezdve semmit...És ez igaz a zsírra is! Igen, a zsír sem szívódik fel. Ebből következik, hogy nem sok értelme van mellette diétázni, mivel a méregtelenítés is segít a fogyásban. Én pl mindennap 3x eszek, rántott húst és még kenyeret is, és nem híztam semmit, csak fogytam, hozzáteszem edzek mindennap rendszeresen és én sem állómunkát folytatok.:) Valóban szép teljesítmény a 2 hónap alatt 15 kiló, megis lepett ülőmunka mellett és ennyi edzés mellett, de ha igaz gratulálok,de a zöldség és gyümölcs igazán kevés lesz a tea mellé,úgysem szívja fel a szervezeted a vitaminokat a teának köszönhetően, és ne idd fél évnél tovább, mert tönkretehet. :)



Üdv Lucy

2012. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!