Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Írnátok nekem receptötleteket...

Írnátok nekem receptötleteket a 90 napos diétához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kerestem jó recepteket a 90 napos diátához, de a legtöbb helyen csak annyit láttam, hogy "fehérjenap" stb, amivel nem lettem kisegítve.


Az első napon látom, hogy ehetek tojást meg húst is, de semmilyen ötletem nincs és nem akarok 90 napon át heti 1x rántottát enni, mert annyira nem szeretem.


A zöldségnappal meg egyenesen megszívtam, mert a paradicsomon kívül mindent utálok.


Szóval nagy segítség lenne, ha adnátok 1-2 tippet, hogy ti milyen kajákat csináltok.


Én anno a kétszersültes változatát csináltam a diétának, amivel le is ment akkor 15 kg, de azt már nem találom sehol.


Ti mennyit fogytatok ezzel a módszerrel?


2021. jan. 5. 12:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én is fogytam vele anno, de az a receptem ami volt akkor, elveszett a költözésnél és a neten sem találom, az nagyon jó volt.


Én most 3 hete csinálok egy diétát, mérlegre nem álltam, de látványosan fogyok, plusz mozgok is minden nap.


Neked melyik "recept" van meg hozzá?

2021. febr. 9. 21:22
 12/12 anonim ***** válasza:

Csak nem a Szafi?:))

Igazából a mindmegettén van fent sok recept direkt ehez, apa régen nagyon nagyon egyszerűen csinálta, sima sült csirke egy szelet kenyér, máskor főtt krumpli /főtt tészta max egy kis paradicsommal.

Szegeny akkor kifozdeben dolgozott, nem tudom honnan volt annyi kitartása 😂

2021. febr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!