Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha letelik a 90 nap, tényleg...

Ha letelik a 90 nap, tényleg visszajönnek a leadott kilók? Mire kell odafigyelni, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztoslehetsz benne. Mint a legtöbb agyament, minden tudományos alapot nélkülőző diétától. A diétának pont az a lényege, hogy meg kell tanulnod normálisan táplálkozni, de ez aztán nemhogy arra, semmire nem jó. Elég hosszadalmas lenne leírni, hogy hogyan kell egészséges normális életmódot kialakítani, volt már itt ilyen kérdés, keress rá, de nézelődhetsz a www.tesztoszteron.hu-n is. Ott is okos dolgok vannak.
2008. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagyon hatasos ez a fogyokura.rengeteg ismerosom csinalta ,mindenkinek bevalt.en 16 kg fogytam 2 honap alatt,csak nagyon elkezdett hullani a hajam ,de azert mert nagyon keveset ettem,sokkal kevesebbet mint amennyi meg volt engedve.De nem jott vissza 1 kg sem,mar 6 honapja abbahagytam.mindenkeppen ajanlom a vitamin szedest fogyokura alatt.
2008. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 ismerosom fogyott a 90 napostol, de a kilok visszajottek mindegyikojuknek. Hihetetlen volt szamomra, hogy a fogyokura utan ugyanolyan eveszetekbe kezdtek, mint a fogyi elott.

Szerintem biztos jo ez a fogyokura, de a lenyeg az AKARATERON van. Millio divatosabbnal divatosabb neveket, szamokat, izeket talalhatnak ki a fogyokuraknak, ha nincs meg az akaratero valakiben arra, hogy ne egyen. Vagyis ne egye azt, ami felesleges. Ja, es nem szabad elfelejtkezni a mozgasrol. Szerintem a mozgas ugyanolyan fontos mint a kcal-ok szamolgatasa.

2008. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vissza hát!

Én is lefogytam 16 kilót és vissza is jött mind, sőt!

2008. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20kilót fogytam a fogyókúra alatt. 5hónapja járt le a 90 nap, azóta nem híztam semmit. Tartom a súlyom.

A reggeli gyümölcsöt megtartottam, kevés, vagy szinte semmi kenyeret nem eszem, de nagyon jól meg is vagyok nélküle.

Ennyi a titka, meg, hogy sűrűn állj mérlegre. Nem akkor kell észbekapni, amikor már 5-10 kg plusz van megint, hanem már az egy kilónál lehet kicsit visszafogni magad.

2008. dec. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. dec. 3. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!