Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki nem túl izmos, nem...

Ha valaki nem túl izmos, nem is túl hájas, úgy mondanám, hogy átlagos, de szeretné, hogy látszódjon a hasizom annak elég a futás és odafigyelni a táplálkozásra?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy már régóta figyelek arra mit eszek, elhagytam az egészségtelen kajákat, helyettük sok zöldséget,gyümölcsöt,húst(soványat) eszem. Az üdítőket is mellőzöm, ásványvizet szoktam inni. Mint fentebb írtam, nem vagyok valami izmos, de nem is nagyon vagyok hájas, de szeretném, hogy látszódjon a hasizmom. Arra gondoltam, kijárnék futni hetente 3-4x eleinte 20percet aztán idővel növelném, mert nem tudom még, hogy mennyit bírok, mert kifejezetten futni nem szoktam járni, csak biciklizni szoktam meg focizni, meg sokfélét mozogni. Szerintetek? Fél év alatt már lenne látszata?

15/F


2010. márc. 9. 17:24
 1/4 anonim válasza:
Attól, hogy futsz, miért lenne kidolgozottabb a hasizmod? A fogyás önmagában nem tesz "izmossá". Ha kockás hasat szeretnél akkor azt a területet kell dolgoztatni, és igen oda kell figyelni a táplálkozásra mert az a terület előszeretettel bújik egy kis zsír mögé! :D Sok sikert!
2010. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy dolgozok hasra olyan 1-1,5hete!
2010. márc. 9. 17:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként így gondoltam, hogy lefogyok és van valamilyen hasizmom már így is, de még rádolgozok és akkor lenne e valami... van egy barátom ő sose gyúrt még szerintem hasra, mondjuk olyan,mint egy nádszál és "kockás" a hasa, de az csak valami alap hasizom szerintem, amivel mindenki még az újszülöttek is rendelkeznek :D
2010. márc. 9. 17:44
 4/4 anonim válasza:
Ha nyáron strandon akárhol láttál szaladgáló kisgyereket akkor megfigyelhetted h nekik is "izmos" a hasuk. De pl ha megnézel egy vékony lányt, aki odafigyel az alakjára és "feszes", nála valószínűleg mégsem fogsz kockás hasfallal találkozni. :D Kínozd a hasad és meglesz az eredménye.
2010. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!