Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felgyorsítani az...

Hogyan lehet felgyorsítani az anyagcserét? Sport megvan (kondi), kajára is próbálok odafigyelni. Mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hülye válasz lesz, de nekem a kávé. :) Reggelente iszok egyet. :)
2009. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Citromos vízzel.
2009. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi:)

A kávé tejeskávé formájában is jó? Másként nem tudom meginni:)

2009. dec. 9. 10:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Nemrégen olvastam és nekem is bevált...kalcium...én minden reggel megiszom egy pezsgőtablettát.
2009. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
igyál sok folyadékot :) tiszta vizet kizárólag, ne legyen izesitett, mert a szervezeted azt is kajaként értékeli, mivel az őskorban még nem voltak izesitett ásványvizek, és ha hiszed ha nem, még mindig a régi program szerint működünk. a szervezetet csak azt tudja, hogy kajálások közt mondjuk epres vizet kortyolgatsz, és az izt úgy értékeli, hogy te éppen táplálékot veszel magadhoz, ezért nem kezd bele az elraktározott zsir égetésébe!!!
2009. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ez minden fogyókúra alapja :) Kipróbáltam már pár dolgot, de csak ez vált be, illetve a kenyér elhagyása. barna kenyeret eszek reggelire, délután már ilyen szóba sem jöhet. mindig csipegess, sose légy éhes, de egyszer se lakj jól :) igy biztos lesz a fogyás. én most éppen 11 kiló minusznál tartok, még van hátra 4 kiló, aminek nyárra le kell mennie, de ezek az utolsók a legnehezebbek, viszont muszáj kitartani.
2009. dec. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

ha humoros akarnék lenni, azt mondanám: egyél mindent, csak ne nyeld le :D ...(de ez mint tudjuk butaság) viszont érdekes belegondolni, hogy valóban csak addig okoz élvezetet a dolog, mig a szánkban van

utána akár köphetnénk zacskóba is :D...

2009. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Édesítővel és tejjel iszom a kávét, máshogy én se tudnám meginni, de így nagyon szeretem. :))
2009. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. dec. 10. 20:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt is: vízhajtó teák és sok-sok folyadék. Egyébként a kávé is jó, de átütő sikert csak a tea hoz. Hajrá mályva tea, szűz tea stb.
2009. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!