Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a véleményetek a 90 napos...

Mi a véleményetek a 90 napos diétáról?

Figyelt kérdés

jó/rossz

bevált/nem vált be

tartom a súlyom utána/felszedtem kilókat

és ha bevált mennyit fogytatok vele??


2011. jan. 29. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést egy nap kb. 43265an teszik fel. keress rá. ;)
2011. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam még 2 éve. Nem hiszem, hogy ettől fogytam, hanem mert mindig uazt ettem és meguntam...

Barátom először fogyott tőle, amikor másodjára csinálta, egy dekát sem. Mi a különbség? Első alkalommal mozgott mellette rendszeresen.

Szerintem a titok nyitja a rengeteg gyümölcs és zöldség, kevés szénhidrát. No és mozgás. Ezt a 90 napos nélkül, változatosabban is meglehet csinálni!

2011. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

kedves 16:24....

szerinted nem kerestem már rá??


kedves 2. válaszoló....

köszönöm a válaszod..:)

2011. jan. 29. 17:14
 4/10 anonim válasza:
Szia! Nekem bevált. Ez a 20. napom, eddig 7 kg-ot fogytam :) és még messze a vége.. vágj bele nyugodtan :)
2011. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nehogy belekezdj. Marhaság.


Egy kis olvasnivaló erről az agymenésről:


[link]

2011. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

na döntsétek már el!! :))

gratulálok kedves utolsó előtti....belevágok ;)

2011. jan. 30. 11:33
 7/10 anonim válasza:

A vőlegényem 20 kg-tól szabadult meg a 90 napossal, azonban utána le akarta tenni a cigarettát is, így sajnos visszacsúsztak a kilók.


Itt egy jó oldal az egyhangú étkezés elkerülésére (receptek az egyes típusú napokra):


[link]

2011. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem ez a 16. napom, és a legutóbbi mérésnél (tegnap előtt) már 4 kilóval kevesebbet mutatott a mérleg és még nagyon messze a vége. az elején még nehéz, de én már a gyüminapot is lazán kibírom. szóval szerintem vágj bele :D
2011. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem inkább keress egy sportot, amire azt mondod, szeretem, szívesen csinálom, és rendszeresen csináld, DE NE DIÉTÁZZ!Amint elkezdessz enni egyből visszahízod, egyél normálisan, és mozogjál sokat. :) Őszintén szólva szerintem absolút butaság, megpróbáltam, elkapott a bűnözhetnék és már vissza is jött, mikor meg tornáztam lement, és úgy is maradt...

2011. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lement 16, és amig csináltam, folyamatosan éhesnek éreztem magam, szenvedtem, mint a kutya, utána brutális sebességgel fölszedtem 22-t
2011. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!