Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kaposztaleves dietarol velemen...

Kaposztaleves dietarol velemeny? Kinek valt be?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 14:10
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én nekem egyetlen diéta sem jött be, pedig próbáltm többet is. 3 év alatt magamra szedtem majdnem 30 kilót, és attól akartam megszabadulni. Tavaly júniusban majd' 95 kiló voltam, most, hónapok óta stabilan tartom a 69-70-et.

Hogy mi a titok? Nem eszem kenyeret több mint egy éve. Továbbá, mivel hatalmas krumpli és sör függő vagyok (persze egészséges határokon belül), ezekről is le kellett mondanom, viszont nem végleg. Sörről átnyergeltem száraz fehérborra, krumplit meg csak 2 hetente egyszer ettem, Előtte azért heti 4-5 alkalommal ettem :) Valamint az adagokat is lecsökkentettem. Ami fontos, és ez nekem segített, hogy felejtsd el a teltség érzetet, meg az éhségérzetet.

Azért azt hozzá kell tennem, hogy ezek mellett zöldségfüggő is vagyok, ami azért sokat segített, mert amikor nassolni akartam, akkor megettem egy karalábét, vagy uborkát. :)

2010. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

08-26 23:48

én is szeretném tudni az okát....amúgy nekem nem jött be egy diéta se...valahogy immunis vagyok rájuk.... :/

2010. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fogyni fogsz tőle, de milyen áron? Fehérje beviteled nulla, normális ch beviteled nulla, komplex vitamin beviteled nulla, ásványi anyag beviteled nulla, zsírbeviteled nulla stb. Egészségedre, ha neked ez jó!
2010. szept. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!