Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit csináljak, hogy a 90...

Mit csináljak, hogy a 90 napos diéta végeztével ne jöjjenek vissza a leadott kilók? Sőt még mindig kéne fogynom.

Figyelt kérdés

Holnap vége a diétámnak, 15 kg-ot fogytam. De még sajnos legalább 10 kg-ot lekéne adnom. Szeretném ha segítenétek hogy, hogy tudnám ezt megvalósítani. Persze a további fogyást nem gondoltam, hogy hirtelen csak szép lassan.

Miket egyek, hányszor étkezzem egy nap... Ilyenek érdekelnének.


2008. dec. 9. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Na ez a hátulütője a "csodadiétáknak" ,hogy mi lesz "utána"


Pedig nagyon egyszerű . Ki kell számolnod, hogy átlagos napi életvitelnek megfelelő kalóriamennyiséget vihetsz be az étkezéssel.

Ha többet viszel be kicsivel is, a szervezet reakciója az lesz a diéta után, hogy minden felesleges energiát azonnal elraktároz, még hatékonyabban, mint korábban.

2008. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Nem térhetsz vissza a régi étkezésre - még úgy sem, hogy kevesebbet eszel belőle. A szemed fog kopogni, a szervezeted pedig riadót fúj, és kétszer olyan jól hasznosít mindent. A vége úgyis az lesz, hogy jól bezabálsz, aztán ugranak vissza a kilók - esetleg kétszer annyi, mint amennyi lement.


A megoldás egy szinten tartó diéta: ez nem olyan szigorú, mint amivel lefogytál - de erre is figyelni kell, és el kell tervezni.

És mozogni is kell.

2008. dec. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Mozogj sokat, es egyel keveset naponta tobbszor.
2008. dec. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy tudom hogy még 90 napig csak gyümölcs lehet a reggeli. Mozogni is kell legalább hetente 2-3szor. Aztán ha látod, hogy megint hízni kezdtél akkor gyorsan mozogj és diétázz pár napig, pl. csak gyümölcsöket eszel, vagy salátákat.
2008. dec. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ne haragudj, megkérdezhetem mennyi volt az induló súlyod? n is szeretnék belekezdeni a 90naposba. 100 kiló felett vagyok sajnos :( Nekem is lemenne 15 kiló körül szerinted? Állítólag nagyobb súlyból könnyebb fogyni, később nehezebben megy le.
2008. dec. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

20kg-ot adtam le, augusztusban fejeztem be a diétát.

Megtartottam reggeli gyümölcsöt. A kenyeret elfelejtettem, köret helyett inkább valami salátát eszem. Édesség gyanánt étcsokit néha pár kockát. Hetente többször állok mérlegre, ha úgy látom rossz irányba mozdul a mutató, aznap gyümölcsnapozok. Nekem nem jött vissza eddig semmi, sőt 2 kg-ot még le is adtam azóta. 78kg-ról indultam, most 56kg vagyok, 160cm magas.

2008. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, hogy valaki lepontozza a normális első néhány igaz választ... mert attól, hogy nem tetszik , még ez a helyzet
2008. dec. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én 87 kg-ról indultam, most vagyok 72 kg. 165 cm magas vagyok ezért lenne jó ha még lemenne egy tizes. Nagyon sok mindent kipróbáltam már de ez a 90 napos volt az egyetlen amitől fogyni tudtam. Pedig nem is csináltam olyan szigorúan. Én soha nem éheztem mellette és végül is mindent ettem amit a család, csak szétválasztva. Azért aggódom most a kilók miatt, mert sosem voltam egy nagy zabálós, az édességért sem voltam soha oda és mégis sikerült így meghíznom.
2008. dec. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!