Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha 3 hónap alatt szeretnék...

Ha 3 hónap alatt szeretnék leadni 10 kilót, ugyanannyi evés mellett, akkor mennyit kellene sétálnom naponta? Jelenleg semmit nem mozgok. 43/f 100 kg.

Figyelt kérdés
jan. 27. 18:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem fog összejönni, pláne nem 3 hónap alatt, de tegyük fel, hogy összejön, mert rád nem vonatkoznak a biológia törvényei: mi a terv utána? Életed végéig minden egyes nap gyalogolni fogsz Kínáig annak érdekében, hogy ne hízz vissza? Vagy 3 hónap múlva abbahagyod a sétálást, és visszahízol, majd megint kezded a gyaloglást Kínáig? Kénytelen vagy csökkenteni a kalóriabevitelt, kénytelen vagy megismerkedni a kalóriák fogalmával, kénytelen vagy változtatni a táplálkozásodon, kénytelen vagy életmódoot váltani, különben minden leadott kiló pünkösdi királyság.
jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy óra séta nekem durván 100 Kcal, én egy 55 kilós lány vagyok, szóval neked biztos jóval több, mondjuk 150. Kb 7700 Kcal egy kg zsír. Ez azt jelenti, hogy 1 kg fogyáshoz 51, 10 kg-hoz 510 órát kell lesétálnod. Ha ezt elosztjuk a 90 nappal, az napi 5,6 óra séta. És természetesen akkor áll, ha a súlytartási kalóriádat eszed, ha többet, akkor nem éred el a célod. De ha mondjuk számolnád a kalóriákat, és napi 500 Kcal deficit mellett sétálnál mondjuk 2 órát (ezt is pontosan ki lehetne számolni, de már nincs kedvem), akkor akár teljesíthető is lenne a 10 kiló a 3 hónap alatt.
jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Egyszer lefogytam 3 hónap alatt 19 kilót. Nem sportoltam, csak alig ettem. Egy hónapja megint alig eszek, de szinte semmi nem ment le eddig. Csak 4 kiló.
jan. 27. 19:18
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

"Egy hónapja megint alig eszek, de szinte semmi nem ment le eddig. Csak 4 kiló"

4 kiló teljesen reális. Sokat segítene, ha megismerkednél a kalóriaszámolás alapjaival, és akkor nem kéne feleslegesen és visszatérően sanyargatnod magad.

jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad alig enni... Mértékkel kell és egészségesen. Számold a kalóriákat, tarts egy egészség mértékű deficitet, alakíts ki egy olyan életmódot amit tartani is tudsz, hogy később ne hízz vissza.
jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem opció a középút? Valamennyivel kevesebbet eszel és mellette sétálsz vagy sportolsz.
jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Legutóbbi fogyómnál durván alig ettem 3 hónapig, most egy kicsivel többet, de nem sokat. És alkoholt sem iszom, pedig napi 2-3 sört is megittam. De keveslem ezt a négy kilót.
jan. 27. 19:43
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Írtuk, hogy ne keveseld. Heti fél-egy kiló a normális egy tartható kalóriadeficit mentén. Ez alapján a havi 4 kiló tökéletes.
jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De hiányzik az esti kaja, meg a söröm.
jan. 27. 20:45
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne lemondani bármelyikről is? A napi sörözésről nem ártana, ha nem akarsz még jobban alkoholista lenni, de az esti kajáról nyilván nem kell. A kalóriabevitel a lényeg.
jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!