Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fehérje napon lehet enni...

Fehérje napon lehet enni fasírtot? És bolti csibefasírtot, sajtaltöltött pulykamellett? Köretnek mit lehetilyenkor a hús mellé enni?

Figyelt kérdés
zöldségköretet? vagy salátát? Esetleg zöldségeket összevágva és lesózva?
2009. jan. 5. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a 90napos diétát. De amiket leírtál az nem fehérje. A bolti cuccok, tele vannak mesterséges anyagokkal, eleve a panír már egy jó nagy szénhidrátbomba rajta. A fasírtba meg kenyeret, vagy zsemlét szoktunk tenni, ami szintén jó kis szénhidrát. Fehérje napon nem tudsz köretet enni, mert ha már fehérje akkor ne kombináld szénhidráttal.
2009. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van aki ismeri a 90 naposat? Esetleg csinálta és tud az alapján válaszolni? köretnek a salátát gondoltam.
2009. jan. 5. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt biztos jól írtam, hogy mi minősül fehérjének, hogy zöldségköretet ehetsz-e azt nem tudom. De ha szétnézel ezen az oldalon rengeteg kérdésben foglalkoztak már a 90 napos diétával és biztos találsz hasznos válaszokat.


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta

2009. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jan.1-jével kezdtem, de szerintem csibefasírtban és a sajttal töltött pulykamellben ne bízzál, mert panírozva van, a fasírtban pedig szintén van áztatott kenyér, hacsaknem anélkül készíted vagy készül, valamint zsemlemorzsában is van forgatva, ami ugye full szénhidrát,úgyhogy ne edd szerintem, én is meghagytam a páromnak ezeket a falatokat!Köretként ehetsz mindenféle nyers zöldséget, salátát, és mivel fehérjenap van, készíthetsz mellé joghurtos öntetet, a majonézt kerüld el!Kitartást kívánok!
2009. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Akkor kihagyom. De ananászocsirkemellfilét lehet enni? Én 2.-án kezdtem. hogy haladsz? Nekem ma van gyüminapom. Lehet azon mogyorót, meg szotyit enni? Valahol ezt olvastam?
2009. jan. 5. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát éppen ehetsz, de nem tudom milyen ananásszal akarod készíteni, a konzervben elég sok a hozzáadott cukor.....azért egyél, biztosan nem fogsz hízni tőle!:-)

Gyüminapon, ha ég a gyomrod, akkor én is azt olvastam, hogy max.egy maréknyi magot lehet enni!

Én ma megmértem magam, kíváncsi voltam és már 3kg mínusz,nagyon örültem, teljesen felvillanyozott!Ma keményítő napon hagymás krumplit készítettem,hozzá saláta almaecetes,balzsamecetes öntettel!Kitartás!!!!

2009. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a bolti cuccokat tényleg kerüld el ha eredményt szeretnél.de szerintem a fasirozottat ehetsz ha egybe sütöd meg és kevés olaj és csak hús zsemle nélkül.
2009. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon szigorúan betartom a szétválasztás elvét.

Fehérje napon inkább főzd, vagy grillezd a husit és hagyd ki az olajat. Csak ha nagyon muszáj, akkor egy csöppnyit oliva olajat tegyél a serpenyő aljára.

A fasírt íncsiklandozó, de sajnos zsemlét teszünk bele és olajban sütjük, tehát (nálam) kilőve.

A husi mellé köretnek mérhetetlen mennyiségű friss salátát szoktam fogyasztani, amibe vágok jégsalátát, édeskáposztát, 3-4 karika paradicsomot és sárgarépa csíkokat. A lényeg, hogy nyers legyen. Fehérje napon megkényeztetem egy kis joghurtos salátaöntettel is :-) Én ezt nem tudom megunni.

Savanyú káposztát, vagy savanyúságot is ehetsz minden nap, gyümölcsnapot kivéve.

2009. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!