Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fehérje napon a kakaó belefér =)?

Fehérje napon a kakaó belefér =)?

Figyelt kérdés

Kakakó hiányom van... de nagyon! Fehérje napom van (ma van az első)


Ha csak egyszer fér bele akkor inkább nem is iszok, mert akkor máskor is bűnbe esek könnyedén... :)


Amúgy fehérje napon korlátlan mennyiségű tejet lehet inni? Vagy uzsinak belefér egy joghurt? Vagy szigorúan 3 étkezés?


Köszi a segítséget!


2011. máj. 9. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy korlátlan mennyisé nincs, szóval csak ésszel. Én ittam kakaót, de édesítőszerrel csináltam, és nem volt gond.
2011. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha kakaót szeretnél ihatsz de a cukrot felejtsd el esetleg édesitőszerrel, a kefir natur joghurt mehet fehérje napon, sztem mehet a napi 5*étkezés
2011. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem fehérje napon egyszer igyál csak kakaót főleg ha nehezen fogy mert akkor nem sokat fogsz le adni én így csinálom és csak 3-szor eszek egy nap és közte zöldség vagy alma nekem bevált

sok sikert!!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fehérje nap?Én úgy tudtam hogy Proteinnap,Keményítőnap,Szénhidrátnap,Gyümölcsnap van..
2011. máj. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
fehérje és protein ebből a nézőpontból u.a. a lényeg h állati eredetű legyen, vagyis húsok, tejtermékek, és tojás
2011. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!