Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egy hete kezdtem a 9ö naposat....

Egy hete kezdtem a 9ö naposat. Szerintetek Karácsonyig sikerül min.10 kg-től megszabadulni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 21:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ahhh 14 évesen korai lenne még:)):)):)):))

amugy meg csak azért szeretnék fogyni emrt igy szarul érzem magam a bőrömben

2010. nov. 15. 19:56
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves 14 éves tini leány!

Ne csak a fogyókúra oldalt olvassad, hanem az egészség, család, baba stb oldalakat is. Ott találkozhatsz olyan betegségekkel, amik jószerint megmagyarázhatlanok, és bizonyos női szervek ki-fejletlenségére utalnak. Ezek kihatnak az anyára, és a babára egyaránt. Egy tini lánynak nem szabad fogyózással rizikózni a fejlődését, hanem a szükséges táplálékot le kell dolgoznia, fizikailag. Persze lehet kényelmesebb nem enni, mint enni, és tornázni. Futni ( ez teljesen ingyen van), uszni, ugrókötelezni. Ugye érted, amit írtam. Ha igen, bólintsál hármat a monitor felé.

2010. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ugyanezek az adataim.csak 163 cm vagyok 14/L Hát én úgy csinálom hogy napi 5× vagy 4×eszem.Sok gyümölcsöt,zöldséget.Fehérjét.heti 5× futok kb 2 km-t.Én végülis eszem mindent,csak fele adagot mint amennyit szoktam.Viszont kerülöm a péksütiket meg az édességet.:) Egy hete kezdtem el és könnyen megy.Még a futást is megszerettem:)
2010. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja és fehér kenyér helyett teljes kiőrlésűt eszem
2010. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 vaszily katalin válasza:
sziasztok 154 cm 75kg voltam.17napnál tartok ma gyumi napon van.othon vagyok.ezt a diétát nem nehéz betartani.de én idáig3kg ot atam le.nekem-10 kilot szeretnék leadni.-3kgot a férjem is észlelte.de a tükörbe nem látszik rajtam változás de könyeden mozgok friseb vagyok regel is.és egésznap.nekem is jo lene karácsonyra leabni.akor mi lenénk a leg boldogabak.de pl154magas vagyok 75kg 54-re lefogyni az egy kicsit sok.enyire. igy kel átlagot nézi azthiszem.nézd meg a testsuj kalkulátort neked mijen suj lene az ideélis.puszi
2010. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!