Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10-15 kilótól szeretnék...

10-15 kilótól szeretnék megszabadulni karácsonyig. Milyen diétát javasoltok?

Figyelt kérdés
Szeretnék hamar lefogyni, mert a fogamzásgátlótól sok fölös kilót szedtem össze sajnos. Karácsonyig adtam magamnak határidőt. Javaslatokat kérnék könnyebben betartható, de hatásos fogyókúrákra! Tapasztalatok érdekelnének!
2010. nov. 2. 20:30
 1/5 anonim válasza:
100%
szerintem nagyon jót tenne: rengeteg hal, fehérhúsok, teljes kiőrlésű kenyerek, narancslé, almalé, alma, narancs, de mindenféleképpen rengeteg folyadék, lehetőleg gyümölcslé és víz. És ami nagyon- nagy zsírleszívás: az az evezés! hihetetlen, de nagyon sokat segít, viszont ugyebár szezonális sport, mégis az ergométer is csodákra képes!
2010. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Az alapokat, ha betartod, akkor nagy eredményeket érhetsz el. Ezek:

- szénhidrát tartalmú ételt csak délelőtt fogyassz

- délután fehérjetartalmú ételeket egyél (meg kell növelni a fogyás ideje alatt a fehérje mennyiséget, hogy ne az izmaink sorvadjanak el, hanem a zsír tűnjön el - minél több izmunk van, annál több kalóriát égetünk el, tehát vigyázzunk rájuk :))

- ebédre a legjobb választás a szárnyashús, köretnek leginkább zöldségek, különféle saláták, ritkábban rizs vagy burgonya. Ezt napi szinten nem mindenki teheti meg, de nem kell aggódni. Ha odafigyelsz arra, hogy tésztából kevesebbet, húsból, zöldségből többet szedsz, az is hatásos lesz :).

- felejtsd el a 6 utáni nem evést, ilyen nincs. Azt jegyezd meg, hogy 3 óránként egyél , utoljára pedig lefekvés előtt 2 órával. Abszurdnak tűnhet, hogy ha nem ettél még ennyiszer, s fogyni akarsz, akkor miért kellene többször enned. Azért mert így nem áll le az anyagcseréd. Ha napi kétszer ettél eddig, akkor a szervezeted jogosan érezhette úgy, hogy éhezteted, így a bevitt mennyiséget zsírban raktározta el. Ez nemcsak ilyen mendemonda, magamon is érzem, mekkora különbség van a két étkezési szokás között." további hasznos infó: lira.gportal.hu

2010. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En semmilyen dietat nem ajanlanek. En is tavaly 2 honap alatt kuzdottem le 10 kg-ot. Probalj meg tartalmasabban etkezni, kevesebb tesztaval, kenyerrel. Egyel sok gyumolcsot zoldseget es fogyassz sok folyadekot(viz/tea). Ha ezeket betartod, akkor mar a fele siker megvan. A masik resze, hogy mozogj. En speciel heti 5-6 napon biciklizek/futok/uszok. Mikor mihez van kedvem. A lenyeg, hogy barmilyen sportot is valassz, azt szeresd, kulonben nyug lesz az egesz fogyokura.
2010. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehetetlen. Nincs 2 hónapod, ennyi idő alatt még a felének is örülnöd kéne.

Ha meg karácsonykor a fogyás örömére jól bezabálsz, kezdheted elölről.


Mellesleg a fogamzásgátlót ugye abbahagytad, mert ha nem, úgyse megy le egy deka se, még ha mostantól fényevő leszel, akkor sem. De ha már 3 kiló után nem lettél volna lusta visszacsattogni a dokihoz és másikat kérni, most nem lennél ekkora szószban.


Csodák pedig nincsenek. Ha lennének, nem lennének kövér nők. Egészséges táplálkozás van és sport.

2010. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
11.57-nek üzenem: a kilók a gyógyszer abbahagyása után jöttek fel.. Miután elkezdtem szedni és feljött 2-3 kg visszamentem gyengébbet íratni, miután nem fogytam abbahagytam (1,5 évig szedtem). Folyamatosan fogyókúráztam, miután leálltam, de hát nem fogytam, hanem híztam... 1,5 éve nem szedem...
2010. nov. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!