Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi történik akkor ha a 90...

Mi történik akkor ha a 90 naposba nem tartok gyümölcsnapot?

Figyelt kérdés
Elkezdtem már 4 napja fogytam is töle eddig 2-3 kilót, de ez a gyüminap nem megy ... fárat vagyok , nagyon éhes , fel vagyok puffadva stb és nem is érzem jól magam... és nem is nagyon szeretema gyümölcsöt
2009. jan. 8. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd szerintem csak olyan diétát kezdj el amit tartani is tudsz..

Én is fogytam az elején 3-4 kilót (elment a víz), aztán tartottam is meg nem is.

A 90 naposnál lényegében nem a szétválasztás a lényeg, hanem, hogy nem esszel összevissza hízlaló kajákat, kenyeret meg végképp nem "elvileg " tésztát is csak emiatt. Gyüminapon pedig lényegében kiéhezteted magad..

Egy idő után már tök jól fogod bírni, ha nagyon nem ment a gyümi és ebédre kis üres!!! levest ittam.


Viszont a diéta alapja a gyümölcs, reggel is , szóval szerintem ez nem a te diétád.. :(

2009. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
reggelire minidg gyümit eszem és azzal nincs gond, csak a gyüminappal...
2009. jan. 8. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kihagyod a gyümölcsnapot akkor nem a 90 napos diétát csinálod. Mert annak a lényege a 4 fő csoport szétválasztása. Ha a 4ből 1 csoportot kihagysz, akkor csak összevissza eszel és semmit nem fogsz elérni vele.
2009. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

De gondolom csak van olyan gyumolcs, amit szeretsz, nem? Akkor abbol egyel tobbet a gyuminapon, es igyal sokat azon a napon.

Kulonben tenyleg ha nem tudod betartani, akkor inkabb hagyd, mert csak szenvedsz, valasszal masik dietat.

2009. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!