Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Segitene valaki nekem?

Segitene valaki nekem?

Figyelt kérdés

Ma kezdem el a 90 naposat!

A reggeli gyümölcs volt eddig oké!

Ebédre ettem 3tojást(rántva) 2szelet vékony sajttal és 1 fél paradicsommal, utána 1dl tejeskávét természetesen cukor nélkül!

Ez a mennyiség a diéta szerint 20dkg kell hogy legyen

Dekára pontosan lemértem és annyi volt!

A kérdésem az, hogy jól csináltam -e vagy csak egyféle kaját szabadott-e volna ennem?

Tehát jó volt ez igy , hogy tojást és sajtot IS ettem, VAGY csak tojást, VAGY csak sajtot kellett volna ennem?

Tehát a sajt és a tojás együtt összesen 20dkg volt!

Dkg-ra stimmel, csak abban nem vagyok biztos, hogy a kettöt(tojás+sajt) ehetem egyszerre????

Fontos lenne mivel ez lenne a vacsi is, csak ugye kisebb mennyiségben!


2010. nov. 18. 13:49
 1/6 A kérdező kommentje:

A mai elvileg fehérje nap , tehát lehet enni tojást sajtot , tejtermékeket húst-ezzel tisztában vagyok, csak ott vagyok meglöve hogy együtt is lehet-e enni öket?

Természetesen 20dekán belül maradva!

Pl 15dkg tojás és 5dkg sajt -egyenlö 20dkg(Én igy ettem)

+ a fél paradicsom , de az korlátlan mennyiségeben lehet enni!

2010. nov. 18. 13:53
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem még ma add fel ezt a baromságot! Minden nap kell a szervezetednek minden tápanyag! Ráadásul lefogyni is csak izomból fogsz! Inkább figyelj arra, hogy miből mennyit eszel, és mozogj mellé! Sokkal többet ér.
2010. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

igaza van az első hozzászólónak

ez egy akkora baromság, úristen dekára pontosan még le is mérted 2-3 hét és belebolondulsz komolyan ez mint egy feladat, jól kell magad érezni, és nem mérecskélni h 20 v 25 dkg az a tojás

reggelire egyél gabonát, (tk kenyér, zabpehely tejjel, stb)

tízóraira egyél gyümölcsöt, ebédelj normálisan, leves, kevés tészta, rizs, krumpli, sok zöldség, hus, hal tojás

uzsonna joghurt, túró, kefír st

vacsora: zöldségek, tojás,túró, kefrí, hus, hal

mindennapra kell mindenből a szervezetednek,

ez kb olyna mintha egyik nap csak vizet, másiknap csak tejet harmadnak csak kólát stb stb innál, mindennapra normálisan ossz el minden létfontosságú élelmiszert és fogyni fogsz

amúgy a 90 napos meg: majdnem mindegyik nap szénhidrát nap, mivel a gyümölcs is szénhidrát (persze más mint a gabona, tészta ) de akkor is az

fehérjenapokon meg tökre megterheled a májad, veséd ha egész nap tojást hust meg társait ennél

nincs sok értelem 3 hónap tönkretenni a szervezeted

lesz aki lepontoz meg h huu én is ezzel fogytam tök jó stb, de hidd el én 15 kilot fogytam és olyan étrenddel amit leírtam és még nasi is csúszott be nem vonom meg magamtól mert akkor meg rossz lesz a kedvem és tetsi.lelki egészség nekem fontosabb és lefogytam

2010. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

így van, minden nap kell fehérje és szénhidrát is. ne akard 90 nap alatt megváltani a világot. amúgy nem mindegy milyen az a sajt, mert a krémsajt tele van zsírral, és a tojás sárgája is. jobban járnál egy diétásan elkészített csirkemellel, abban minden benne van. és persze köretnek párolt rizs, hozzá egy jó saláta és még finom is.


[link]


[link]

2010. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Na, megint a sok értelmes ember! Én úgy gondolom senkinek semmi köze ahhoz, h ki mit miért tesz. Ha ezt akarja csinálni, hát csinálja. Jobb, mintha minden kaja után az ujját használná.

Kedves Kérdező! Én egyébként úgy tudom (de nem biztos), h a tojást mással nem lehet kutyulni. Viszont szerintem ezeknek a kutyulásoknak nincs jelentősége. Szerintem! Én is eszek több félét is, a lényeg, h ugyanahhoz a kategóriához tartozzanak. Még a vacsim se tök ugyanaz, mint az ebéd, meg még sose méricskéltem. Elég a gyümölcsnapon sóvárogni, a többi napon eszek rendes adagot. (Bár nem vagyok túl nagy étkű.)

2010. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elvileg lehet keverni ezeket a dolgokat nyugodtan!!
2011. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!