Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Segitene valaki edzes es...

Segitene valaki edzes es etkezssel kapcsolatban? 1 eve szultem, de a hasam megmaradt.

Figyelt kérdés
mar fogytam 7kg de meg boven van mit leadni,a hasam ugy nez ki mintha megint terhes lennek a gaz ez a testresz ,a derek ,csipo comb..tehat ujra szeretnek no lenni mert nagyon oda vagyok lelkileg..
2009. nov. 12. 03:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kíváncsi vagyok a válaszokra!

Az én kisfiam most lesz 4 hónapos és úgyan ebben a cipőben járok, mint Te.

Megviselnek a plusz kilók, ilyenkor mindig azzal vigasztalom magam, hogy ennyit bőven megért, hiszen egy gyönyörű baby anyukája lettem.

Elkeztem tornázni Norbi dvd-re napi 30 percet, használok leg trainert és ha van időm szobabiciklizem is kicsit.

Diétázom, nem eszem fehér lisztes dolgokat, édességet, zsíros, olajos dolgokat, inkább gyümit és zöldséget, valamennyi tejterméket és fehér húst.

Szerintem hatásos, mert 6 kiló ment le kb. 1 hónap alatt.

Emellett sokat iszom és 5-6 között eszem utoljára, de csak gyümit vagy 1-2 főtt tojást, ami nagyon jó és ehetsz "bármennyit", mert sok benne a fehérja.

Kitartás és nyárra meglesz az eredménye!

2009. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*fehérje
2009. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!