Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90napos diéta mellett a...

90napos diéta mellett a 20-40perces szobakerékpározás elegendő testmozgásnak számít?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

A 90 napos diéta a lehető legrosszabb, amit választhattál! A szervezet sanyargatásával lehet vele fogyni...bár pont azt hirdeti,hogy milyen jó, mert bármit lehet enni,csak megvan mindennek a maga ideje! Lehet hogy lefogysz vele, de garantálom, hogy ahogy abbahagyod a diétát, több jön vissza,mint amennyi lement!! Egyébként a legjobb "fogyókúra" az életmód megváltoztatása ,nem az önsanyargatás! Garantált a siker!!!!!

2009. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló: Téged ezért itt keresztre fognak feszíteni...

Amúgy a teljes életmódváltás sokkal célravezetőbb tényleg.

2009. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy eddig senkinek nem jött vissza, és csak azok kárognak, akik még nem próbálták... Semmi egészségtelen nincs rajta, rengeteg salátát kell enni alatta, teát és vizet inni, mindenből a megfelő mennyiséget viszed be, nem is beszélve a gyümölcsökből álló reggeliről és a gyümölcsnapról.

Én nem kívánok salátazabáló vega lenni, sem örömtelen aszott pics@, aki egy avokádótól élvez el... ez a jó ebben a diétában, hogy mindent eszek, amit rendesen is ennék, csak egészségesebben és nem keverve az ételeket.

2009. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintetek a dietetikusok mind hülyeséget beszélnek!!! Sok sikert!!!!
2009. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hány dietetikust kérdeztél meg?

Hidd el elég diplomás, tanult ember szaladgál kint a világban hülye elméletekkel.

És pl. nem egy orvos küldött már haza vakbélgyulladással embert... mégsem gondolom, hogy az orvosok mind hülyék, de vannak kivételek...

2009. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom....Én csináltam ezt a diétát, az első négy hétben gyönyörűen lement 8 kiló, aztán mind egy szálig vissza jött.Sőt, több is.Most simán ugy fogyizok, hogy másképp étkezek, mint eddig(napi5x keveset, sok zöldség,gyümi, kevés zsír és cukor)És fogyok.Igaz, hogy lassan,de a 20 kiló felesleg se 3 hónap alatt jött fel.Ne is akarjuk ilyen hamar leadni.Az eredmény lehet, hogy sikeresebb lesz.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, elegendő ennyi mozgás, és a szobabicikli is kitűnő választás.

2009. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes és biztató válaszokat,én nem érzem sanyargatásnak,igaz nagyon keveset eszem,de valahogy meg kellett próbálnom.
2009. jan. 16. 19:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem minden mozgás jót tesz és segíti a fogyást :D

2009. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Majd elfelejtettem...kb. 15 perccel ezelőtt rendeltem meg a Leg magicet, állítólag jó.

Majd mondom, hogy érdemes-e kipróbálni.

2009. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!