Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Januártól fogyókúra? Ki tart...

Januártól fogyókúra? Ki tart velem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 10:13
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Ma kezdem végül is a káposzta leves diétát fogom kipróbálni.Lemértem magam:79.2 kg vagyok.majd írok hogy hogy birom meg a fejleményeket.DE megfogadtam hogy csak egy héten egyszer állok mérlegre.Várom tőletek is majd az aeredményeket.

Kitartást mindenkinek.

2011. jan. 3. 08:18
 32/35 anonim válasza:
Hali én szombaton nekiálltam, (01.01) és 79 kg-ról indulok! Hát remélem a legjobbakat. Am. tornázok és kalóriaszegény kajákat eszek. Semmi almadiéta vagy 90 napos vagy ilyenek. Egyszerűen csak egészségesen étkezem, és odafigyelek magamra. Na meg persze mozgok! Sokat! Hát akkor hajrá mindenkinek!! Kellybib
2011. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
én is veled vagyok :D 3.án kezdtem :D
2011. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Én 63 kg vagyok, 168 centi, 5-6 kiló a cél, hogy visszafogyjak az eredeti súlyomra. Mondjuk én keményen edzek is mellette, aerobic edző vagyok, csak mostanában feljött pár kiló, mert nem figyeltem magamra. Szóval mostantól odafigyelünk.


Mozogjatok is, ne csak diétázzatok!!!

2011. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

sziasztok!! én 01.02-án kezdtem, én a hasamról szeretnék fogyni így sok felülést csinálok, és figyelek rá hogy mennyit eszek!!! 57-kg vagyok és 50 szeretnék lenni mert alacsony vagyok :s és így bénán oszlik el... :( 150-200 felülést csinálok, de nem minden nap heti 4-5-ször. :) Remélem ez így jó lesz. :) és Sok sikert nektek is!!! :)

Babsz

2011. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!