Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért szidják sokan a 90 napost?

Miért szidják sokan a 90 napost?

Figyelt kérdés
Kéne fogyókúráznom.Sokan mondták, hogy egészségtelen a 90 napos, de viszont használ, mert régebben is egyszer megcsináltam, és 55 kilóról 50-re fogytam, és 160 cm magas vagyok.Ez 2 éve volt.Azóta 50 kg vagyok, de még van rajtam felesleg, még 5 kg-ot le szeretnék vele fogyni.Csináljam meg újra ezt, vagy inkább fogyjak le saját módszerrel, egyek kevesebbet, egészségesebb ételeket?
2010. dec. 28. 14:06
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!

A 90 napos nem mindenkinek segít.Szerintem egyéntől függ,h milyen fogyit választ. Nekem pl ez bejött, nagyon sok más nem. 171cm magas vagyok, és most 80 kiló.Soknak tartom,ezért szeretnék fogyni újra. Tényleg mindent kipróbáltam, és csak a 90 napos jött be. Igaz,h nem megoldás,h szétválasztja a kajákat napokra. Van hátulütője,ez tény. De valakinek bejön,valakinek nem. Nekem pl gondom volt azzal,h nem jött meg a menzeszem,futkostam orvoshoz,nem tudták rendbehozni,mikor meg ezt elkezdtem,rendszereződött. Többször kipróbáltam, és tényleg ettől. Szóval pro és kontra vannak vélemények. De szerintem sem ezzel kellene leadnod 5 kilót. Ne terheld fölöslegesen a szervezeted. Tornával megoldhatod okosan. Csak nem szabad lustálkodni. Kitartást!

2010. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem azért nem szimpatikus a 90 napos, mert gyümölccsel indítja areggelt, ami igencsak hazavágja a gyomrot! Az én gyomrom meg már amúgy is rossz (örökletes betegség). Amúgy jó, akiket ismerek mind le tudtak fogyni vele. Meg van valami színésznő (talán a Gubás Gabi), akinek a férje orvos és ő is azt javasolta szülés után a feleségének, hogy bontsa le naponként a tápanyagcsoportokat (mint a 90 naposban), mert úgy lehet hatásosan lefogyni. Le is fogyott és tartja a súlyát.
2011. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!