Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mitől fogynak, akik a 90...

Mitől fogynak, akik a 90 napost csinálják?

Figyelt kérdés

Józan ésszel, ennek a diétának semmi értelme. Mégis sokan fogynak, ha ezt a módszert választják.

Én csak arra tudok gondolni, hogy képtelenség olyan kaját összedobni mondjuk keményítőnapon, amiből jóízű nagyot lehetne enni. :) vagy én nem tudom... A délig gyümölcs lenne az oka? Akkor már rögtön elmarad a reggeli péksüti, vajas kifli... És csak 1 napra szorul a szénhidrát nagy része. Vagy...?


2010. febr. 25. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Izmot fogyasztanak. Kapásból egyszer van fehérje nap, holott mindennap kéne a szerveztnek fehérje, mozgás meg ugye kevés->kiválóan megy le az izom.
2010. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyi a lényege, hogy szétválasztódik a beledben a kaja. Tehát nem ömlesztve megy a fehérje a keményítővel stb így könnyebben - jóóóval könnyebben emésztődik. Nem véletlen, hogy a másik neve a szétválasztó diéta.

Amúgy meg én sose tartom be ilyen szigorúan, hogy aznap akkor csak és kizárólag azt eszek ami... És mégis fogyok.

Na meg a mennyiség sem mindegy. Van aki úgy gondolja, hogy oké akkor ez egy diéta, aznap azt kell ennem, de legalább akármennyit. És utána csodálkozik, hogy hízik tőle. Szóval azért ésszel :)

2010. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem attól, hogy 4 napból csak 2-szer zabálják tele magukat cukorral, szénhidráttal. Ez már 50%. Csak az nem érdekli őket, hogy ha ezt napi szinten tennék, egészségesebb lenne, mint 2 napig enni, 2 napig nem.
2010. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
75%
Szerintem azok fogynak tőle, akik rendszertelenül össze-vissza kajáltak előtte, nassoltak, éjfélkor pizzáztak... Ehhez képest nagy előrelépés a napi háromszori, megszabott, rendszeres étkezés félrekajálás nélkül. Ha fogyókúra üzemmódba kapcsolja az illető az agyát, akkor kevesebbet is fog enni, esetleg elkezd mozogni is, ha van esze... Plusz abban is igazad lehet, hogy a délig gyümölcsevés is segíti a fogyást, és ne felejtsük el, hogy vannak gyümölcs- és víznapok is. Összességében maximum ennyi lehet a titka, szerintem tuti recept arra, hogy 60 % izmot és 40 % zsírt fogyjon le magáról az ember...
2010. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyiból jó ez a diéta, hogy azok az emberek, akiknek eddig fogalmuk sem volt arról, hogy mi a szénhidrát, fehérje, keményítő, megtanulják, és elkezdenek figyelni az étkezésükre, mert nem ehetnek akármit. Valószínűleg nem esznek hatalmas adagokat és szénhidrátot is ugye csak minden 4-dik nap. Ettől megy le szerintem. Jobb ez a diéta, mint a semmi. Nekem csak annyiból nem tetszik, hogy fehérje minden nap kellene, de amúgy az jó ötlet, hogy a szervezeted kapjon szénhidrátot, nem szabad teljesen megvonni.
2010. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én attól fogytam le, hogy mivel nem lehet minden nap ugye szénhidrátot zabálni, elhagytam 3 napon is a csipegetést, nassolást, meg bizony a reggeli péksütizést. És az a 9 kilóm nem az izomból ment le. Amúgy mindenki azt hiszi, aki még nem csinálta, hogy csak krumplit lehet enni keményítőnapon. Egy jó kis rizses lecsó is ehető például, persze szalonna, meg kolbász nélkül, vagy bármilyen főzelékféle, ami tejtermék nélkül készül. Annyiféle zöldség van, csak fantázia kell hozzá.
2010. febr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért remélem tudjátok, hogy a cukor is szénhidrát...
2010. febr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen, az nekem is gyanús, hogy a 20- 30 kilókat nem adhatta le izomból a sok sikeres fogyózó. Igazatok lehet, hogy az össze- vissza évestől ez is sokkal jobb, de remélem, nem sokan vannak, akik még elhiszik, amit a kedves 2. is írt: hogy a tápanyagok szétválasztása miatt gyorsul az emésztés... Na de nem akarok senkit bántani. Amíg a konditeremben is van erről a fogyókúráról tájékoztató, nem is csekély mennyiségű,

addig nem is csodálom, hogy ennyi embert megvezet.

2010. febr. 26. 06:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem több oka van: egyik - és szerintem a legfontosabb, hogy mivel megvan, hogy MIT ehet aznap, ezért nem nassolgat összevissza és összességében kevesebbet eszik, mint a diéta nélkül, a másik, hogy mivel minden nap egyoldalú a megengedett, ezért unalmasabb, és emiatt az adott dologból is kevesebbet eszik, a harmadik - és ez az, ami miatt nagyon meg javasolt, hogy a tápanyagok többsége egyedül nem tud felszivódni, csak másik csoportokkal együtt - ha egyszerre eszed öket, tehát annak ellenére, hogy telieszi magát, a szervezete éhezik.
2010. febr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igazatok van elsősorban önfegyelemre tanítja meg őket és nem esznek mindent össze vissza azonkívül itt is kell dekákat és kalóriákat számolni.sajnos aki ezt csinálta az ismerőseim közül előbb utóbb vissza szedte a kilókat ahogy elkezdett újra mindent enni,
2010. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!