Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fogyni szeretnék de ezt hogy...

Fogyni szeretnék de ezt hogy tegyem meg ha kint minden hó és nem engednek kimenni?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és 70kg (nagy pocak)(széles comb)

válaszokat köszönöm előre is.


2011. jan. 1. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Tornázz bent, én is azt csinálom. Magadtól vagy DVD-re (pl Rubint Réka)!
2011. jan. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

1. vegyél fitness-terem bérletet, ha anyagilag megteheted!

2. Jól mondja az előttem, szóló, benn is lehet tornázni.

3. Nekem van olyan bnőm, aki - 5 fokba elment futni, pedig megtiltotta az anyja. :DD Jól beöltözött, és nem fázott meg. Sz*rd le a szüleid véleményét.

2011. jan. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ma nem is tudod, de más napokon, amikor nem engednek ki, vállald el a bevásárlást, és már azzal is sokat sétáltál. (vagy odafelé futhatsz is)

Amúgy meg tényleg tudsz a szobában is tornázni, aki nagyon akar, bármit meg tud oldani!

2011. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A fogyás csak kis részben függ a mozgástól, nagyrészt attól fogysz, hogy amit megeszel vagyis amit nem eszel meg.

Ha kihagyod a lisztből és cukorral készült ételeket, az adagokat kisebbre veszed és 18h után már nem eszel semmit szinte biztos beindul a fogyás.

Télen a legjobb a torna otthon, a lépcsőzés a lépcsőházban, esetleg taposógép, szobabicikli.

2011. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%

mondj neki idiótaságokat, hogy 18h után ne egyen, gratulálok

mindenkinek kell ennie 18h után is, nemhogy egy 13 évesnek..

2011. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, 18 után már lehetőleg ne egyen az ember, a szervezet már nem dolgozik olyan hatásfokon, a pihenésre készül, kiváltképp, ha kinn besötétedett.

Az előző válaszoló nem azt akarta mondani, hogy éheztesse magát, nem kellene lehordani.

2011. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!