Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj ha a mai napon futás...

Baj ha a mai napon futás helyett,30-40 percet lépcsőzöm? Ugyan olyan hatékony? (nem akarok kimenni az esőbe. )

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem fogod bírni... teljesen más izmokat mozgat meg és hamarabb kifáradsz mert az kardió és nem aerob
2010. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ami azt illete bírom. Legalább is fél éve is bírtam, gondolom most sem más.

De akkor ezek szerint nem fogyaszt annyira mintha futnék. :(

2010. jún. 21. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem tudom, szerintem fogyasztani nem fogyaszt, de viszont legalább formásítja a lábakat (legalábbis ha rendszeresen csinálnád gondolom)
2010. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha esőnapon lépcsőzől, az is sokkal hatékonyabb, mint bámulni a tévét, mondván, hogy esik. Nincs olyan, hogy jobban vagy rosszabbul fogyaszt. Más izmokat mozgat, erősít, de ugyanolyan jó. Sőt, még jobb is, ha többfajta mozgást végzel váltogatva, mintha csak futsz.
2010. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy a fenébe ne fogyasztana???

Minden mozgás fogyaszt, ha intenzíven csinálják!!

2010. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!